
Записи місцевого гурту Freigeist транслювало громадське радіо міста Чарлстоун.
Музику кременчуцького гурту Freigeist почули американці. Про це музиканти розповіли на своїх сторінках у соцмережах не приховуючи захоплення.
«Нас просто розпирає і ми поспішаємо поділитися новиною. Наші студійні записи транслювало громадське радіо міста Чарлстоун, США. Freigeist виходить на міжнародний рівень! Я б сказав навіть на глобальний», пишуть музиканти.
За словами кременчужан, почалося все з того, що вони почали розшарювати по спільнотах, присвячених кельтській музиці, посилання на свій канал на Youtube.
«Один із цих постів прокоментував такий собі дядько, написавши: «Ого! Кельтський гурт з України? Серйозно?! Я хочу транслювати вашу музику на місцевій радіостанції WYLA-LP FM 97.5 у Чарлстоуні в програмі «Кельтські Хвилі», - діляться своїми досягненнями музиканти.
Музиканти зазначають, що спочатку зніяковіли від такої пропозиції, але потім відправили таки американцю свої «студійки».
Транслювали американці музику кременчуцьких виконавців о 9 годині вечора за північноамериканським східним часом у вівторок. «У нас це була 5 година ранку середи», - уточнюють хлопці, пропонуючи послухати запис радіоефіру у соцмережах, або ознайомитися із творчістю групи на каналі в YouTube.
До слова, вже 5 травня кременчужани порадують кременчужан якісною кельтською музикою у Pub Belfast. Початок о 19.00.
Ірина Андрєєва




























































