Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук

Ви є тут

Кременчуцька єпархія передала чергову партію допомоги військовим

15 лютого 2023 07:15
Перегляди: ...

Фотофакт.

 

Глава єпархіального відділу Кременчуцької єпархії УПЦ по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає у Фейсбук чергові новини з передачі допомоги на передову: «Кременчуцька єпархія продовжує надавати допомогу ЗСУ! Передав до 95-ї бригади теплі військові куртки та шкарпетки. Також ми передали окопні свічки, ліки. Завдяки нашим друзям волонтерам Олегу Бикову та Ірині Опритовій мали змогу забезпечити хлопців білизною, шкарпетками, шапками та балаклавами, а також аптечками! Усе вже у хлопців!

«Також в кого є можливість допомагати воїнам та всім нужденним – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А, або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»,- пише Костянтин Маслов.

Від прихожан Всіхсвятського храму з Семенівки також була передана допомога для ЗСУ.

Зокрема, архімандрит Олексій Бур’янський від прихожан Всіхсвятського храму передав для ЗСУ продукти харчування, шкарпетки, білизну, чай, каву та інше для виготовлення окопних свічок. «Потреби ЗСУ сьогодні життєво важливі для нашого суспільства. Від єдності народу, фінансової та моральної підтримки, залежить результат війни. Дякую всім, хто допомагає! Ви - найкращі! Не ігноруйте крик про допомогу, наближаємо Перемогу разом!»,- зазначив Олексій Бур’янський.

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

Кременчуцька єпархія відправила гуманітарну допомогу жителям Херсону

Свято-Покровський храм Кам’яних Поток продовжує підтримувати українське військо

Завдяки Кременчуцькій єпархії військові ЗСУ отримали ще одну допомогу необхідними ліками

У Свято-Троїцькому храмі Кременчука готують та роздають гарячі обіди нужденним

 

Олег Булашев

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися