
Нещасні випадки на воді.
Учора в м. Полтава, на річці Ворскла, стався нещасний випадок на воді. Потонула людина. Черговим відділенням 3 ДПРЧ проведено обстеження берегової лінії потерпілого не виявлено. Працівниками Полтавської водолазно-рятувальної станції міської ради вилучено тіло громадянина з води. До робіт залучались: одне відділення 3 ДПРЧ, Полтавська водолазно-рятувальна станція міської ради.
Про це повідомили у Полтавському обласному управлінні ДСНС
Цього дня в селі Козуби (Полтавського району) стався нещасний випадок на воді. Працівниками Рятувально-водолазної служби» Полтавської обласної ради вилучено тіло громадянина з води.
До робіт залучались: одне відділення 2 ДПРП, Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради.
Світлана Павленко
Фото ілюстративне




























































