
«Усі номінанти на приз «Найкращий нападник» заслуговували на цю нагороду, адже провели гарний сезон. Я вдячний їм за суперництво».
28 травня 2021 року вдруге в історії Української хокейної ліги провела церемонію нагородження найкращих гравців і менеджерів сезону 2020/21 - «Зірки хокейного року». Про це повідомляє hckremenchuk.com.ua.
Експертна комісія за підсумками п’ятого сезону чемпіонату УХЛ Паріматч «Найкращим нападником» визначила форварда ХК «Кременчук» Андрія Денискіна, який за кількістю голосів випередив своїх конкурентів - Едуарда Гриня («Краматорськ»), Антона Рубана («Сокіл») та Андрія Сігарьова («Донбас»).
Після вручення нагороди сказав:
«Дякую «Кременчуку» - тренерському штабу, керівництву, партнерам по команді та менеджерам клубу за сезон.
Усі номінанти на приз «Найкращий нападник» заслуговували на цю нагороду, адже провели гарний сезон. Я вдячний їм за суперництво. Усе буде хОкей!» - сказав Денискін.
У минулому сезоні Денискін у регулярному чемпіонаті набрав 57 (31+26) очок, у плей-оф – 7(2+5), та разом з «Кременчуком» став бронзовим призером УХЛ Паріматч. Нагадаємо, що у сезоні-2019/20 Андрій виграв з кременчужанами золоті нагороди, ставши найкращим гравцем та бомбардиром плей-оф (17(9+8)).
Представники кременчуцької команди завоювали призи і в інших номінантах, слідкуйте за новинами на сайті ХК «Кременчук».
За матеріалами джерела



























































