10 травня 2022 14:15
Перегляди: ...

Полтавщина й надалі готова приймати медиків.
215 працівників медичної сфери, які внутрішньо перемістились з інших областей, уже працевлаштувалися в Полтавській області. Серед них 98 лікарів, 117 медсестер, медбратів та інших фахівців. Про це інформував очільник облвійськадміністрації Дмитро Лунін.
"Попри війну лікарі, медичні сестри, медбрати, фельдшери, акушери, яким довелося виїхати з фронтових областей, продовжують працювати, рятувати людей, допомагати військовим і цивільним.
Полтавщина й надалі готова приймати медиків. Медична сфера області потужна, розвинута й завжди готова прийняти висококваліфіковані кадри з інших регіоні", - написав він.
Аріна Алініна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































