Кременчуцька газета
Неділя, 3 Березня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

За ремонт покрівлі Кременчуцького МПК ФОПу-новачку заплатять понад 1,3 млн грн

27 листопада 2023

Підприємець зареєстрований у Кременчуці лише два місяці тому. 

Восьмого листопада комунальний заклад “Кременчуцький міський палац культури” замовив капітальний ремонт покрівлі у власній будівлі, що розташований по бульвару Українського Відродження у Кременчуці.

Про це повідомляється на сайті Prozorro.

Вартість робіт складає 1 млн 370 тис грн. Тендер провели без використання електронної системи, просто підписавши договір з підрядником. Тендерну документацію із деталями робіт, кошторисом, планом робіт у закупівлі не оприлюднено, як і саму угоду. Кінець ремонтних робіт очікується до 31 грудня 2023 року. 

Окремо слід зазначити, що у коментарі журналістам із “Кременчуцької газети” директор МПК Сергій Ситник ще першого березня 2023 року зазначив, що на ремонт даху вже хотіли передбачити 5 млн грн, адже він протікає і на великій, і на малій сценах, а також у кабінетах. За словами Ситника, плани на повноцінний ремонт існують вже п’ять років, включаючи системи вентиляції та електромереж.

Договір на ремонт покрівлі Кременчуцького МПК підписали з ФОП Ковинєвим Євгеном Михайловичем. Згідно з інформацією на сайті Youcontrol, підприємець зареєстрований у Кременчуці лише два місяці тому (15 вересня 2023 року).  Головна його спеціалізація – будівництво житлових і нежитлових будівель. Також чоловік займається штукатурними, покрівельними та малярними роботами. 

Як повідомляється на сайті Сlarity Project, Євген Ковинєв має доволі непоганий старт кар’єри – п’ять підписаних угод на державні замовлення на суму 4,16 млн грн.

Із міським палацом культури Кременчука – це перша угода. У жовтні 2023 року підприємець двічі надавав свої послуги Кременчуцькому ліцею №5: виконував роботи з капітального ремонту укриття на загальну суму 2 млн 179 тис. 343 грн. КП “Благоустрій Кременчука” також обрав його підрядником – за 199 тисяч відремонтувати об’єкт благоустрою по проспекту Лесі Українки, 115. А на замовлення кременчуцького департаменту ЖКГ – за 411 тисяч 461 гривень підприємець виконував заміну частини шиферної покрівлі житлового будинку № 3 по вул. Гоголя.

Слід зазначити, що перед укладанням договору на капітальний ремонт покрівлі, кременчуцький МПК другого листопада 2023 року уклав угоду на послуги з поточного ремонту покрівлі для усунення аварії на ділянках, які протікають. За цю послугу замовник сплатив 25 тисяч гривень. Тендерна документація, як і сам договір не оприлюднені. 

Роботи виконуватиме ще один кременчуцький ФОП – Потреба Юрій Петрович. Згідно з системою Youcontrol, чоловік займається підприємницькою діяльністю більше 11 років, переважно у сфері роздрібної торгівлі побутовими електротоварами та будівельними роботами.

Сайт Clarity Project надає інформацію про активні угоди Юрія Потреби на замовлення держустанов – наразі з ним підписано 18 договорів на неконкурентній основі на загальну суму понад 286 тис. грн, п’ять договорів із яких укладені з Міським палацом культури Кременчука, зокрема підприємець поставляв туди кондиціонер, займався його монтажем та обслуговуванням тощо. 

Нагадаємо, Фасад Міського палацу культури у Кременчуці: якщо змінити фокус погляду і коли це можливо

Де вони їх знаходять? Чергова історія успіху новоспеченої підприємиці, якій посприяла мерія Кременчука

Мерія Кременчука витратила майже пів мільйона на сувеніри, зазначаючи, що це військова закупівля

На ремонт укриття ліцею №5 у Кременчуці за 1,3 млн найняли ФОП-новачок

 

 

За матеріалами Mediadokaz

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися