Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

«Її залатали тяп-ляп,  а тепер вона розповзається в ширину і глибину»: водії про яму на вулиці Ігоря Сердюка

26 лютого 2024

Фотофакт.

«Кременчуцька газета» отримала чергове повідомлення з фотографією ями по вулиці Ігоря Сердюка (колишня вулиця Жовтнева), де неподалік шпиталю, на дорозі, знаходиться пастка для коліс.

«Ця яма виросла на очах ще взимку. Її залатали тяп-ляп,  а тепер вона розповзається в ширину і глибину. Потрібно зробити її нормально. Це одна з головних вулиць центру міста», - сказано в повідомлені для редакції.

Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього надсилайте фото розбитих тротуарів та доріг на електронну адресу редакції [email protected], або MMS на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості – в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянка ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки чи лінійки і зафіксувати це на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт та інформувати вас про них.

Нагадаємо, Ями центру Кременчука: під ноги треба дивитися і дивитися.

У центрі міста на кременчужан чекають декілька підступних ям.

 

Олег Булашев

 
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися