Кременчуцька газета
Понеділок, 11 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

“Вічна класика” від кременчуцького тролейбусного управління

16 жовтня 2023

Знову без конкурсу, знову давнім партнерам, знову гроші з КП перекочують на рахунки приватного підприємства за незвідані роботи. 

Що купують

За даними prozorro, знадобилося тролейбусному управлінню улаштування обладнання системи опалення виробничого корпусу з майстернями. Ціна питання  становить 707 722,80 грн —  це все, що є публічним.

В іншому все традиційно: угода без використання електронної системи і без конкурсу, договір не оприлюднено, якісних та кількісних характеристик закупівлі немає. 

Гроші за роботи теж направлять партнеру, з яким у комунального підприємства багатомільйонна історія співпраці. 

Партнер

Зазвичай цю рубрику ми найменовуємо “Переможець”, але з огляду на дані, правильніше саме партнер. Транш у понад 700 тисяч гривень отримало МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЕЛАКСАЦІЯ». 

За даними аналітичної системи YouControl, МПП  «РЕЛАКСАЦІЯ» має майже 30-річний досвід бізнесування. Спеціалізується переважно на електромонтажних роботах — головний КВЕД. 

Головує на МПП Григорій Олефір, він же засновник і кінцевий  бенефіціар. Підприємство має доволі непогані показники фінансової стійкості. 

Якщо дивитися на дохід, який “Релаксація” має завдяки закупівлям, то тут тролейбусне управління серед головних вигодонадавачів. Із 151 договору на 27 мільйонів — 98,7% отримало підприємство саме від кременчуцького тролейбусного управління. Мова про 113 договорів на 26 750 840,62  гривень. З них у 2023 році —  3,1 млн. 

 

Серед робіт які замовляли — ремонти, проєктування, фарбування, демонтаж/монтаж тощо. 

Зазначимо, що за кількістю укладених угод МПП “Релаксація” є виконавцем робіт №1  для кременчуцького тролейбусного управління.

Більшої кількості угод підприємство не має з жодним постачальником, а от щодо суми контрактів —  МПП посідає 5 сходинку. 

 

Автор: Цокур Оксана, mediadokaz.pl.ua

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися