Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Кременчуці замовляють часткову тепломодернізацію лікарні “Кременчуцька” за майже 700 тисяч

1 березня 2024

Фірма отримувала і отримує замовлення будівельного характеру, зокрема від лікарні “Кременчуцька”, з якою у неї укладено договорів на найбільшу суму – понад 3,2 млн грн.

28 лютого лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька” замовила капітальний ремонт, а саме термомодернізацію бокової частини будівлі основного корпусу. Про це повідомляється на сайті Prozorro, і відповідну закупівлю проаналізували журналісти видання «МедіаДоказ».

Про угоду

Вартість робіт становить 698 576 грн. Договір було підписано без використання електронної системи, тобто напряму з підрядником. Тендерна документація не оприлюднена, договір приховано, тож дізнатися, скільки коштів піде на самі роботи, а скільки прибутку отримає виконавець, неможливо. Єдине, що відомо, так це дата завершення робіт – 30 квітня 2024 року.

Про підрядника

Угоду уклали з ТОВ “Оконіка”, яке, за інформацією в аналітичній системі Youcontrol, зареєстроване більше 13 років тому в селі Войнівка Олександрійського району, що на Кіровоградщині. 

Статутний капітал фірми – 20 тис. 757 грн. Головний вид діяльності – виробництво будівельних виробів із пластмас. Серед інших — штукатурні, будівельно-монтажні роботи, будівництво, неспеціалізована оптова торгівля та діяльність рекламних агенцій.

Засновником і директором ТОВ “Оконіка” є Щербак Андрій Анатолійович. Також серед засновників значиться Шипілова Алла Юріївна. Обоє мають реєстрацію в місті Донецьк, що є фактором ризику.

ТОВ “Оконіка” також згадується у матеріалі кременчуцького видання “Телеграф”, в якому йдеться, що у 2019 році фірма, маючи у штаті лише сімох працівників, виграла тендер на реконструкцію рентгено-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру, вартістю понад 194 млн грн. Субпідрядні організації залучати до ремонту фірма не планувала. Згодом, після моніторингу Державною аудиторською службою, торги були відмінені через неможливість усунення порушень.

Це міг би бути один із найбільших підрядів ТОВ “Оконіка”, яке займається здебільшого пластиковими вікнами. Фірма має свій сайт, на якому вказано, що компанія є “фабрикою вікон”. Серед замовників компанії – виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, Крюківська районна адміністрація, льотний коледж, кременчуцький департамент охорони здоров’я тощо. 

У 2022 році ТОВ “Оконіка” отримало замовлень на суму понад 1 млн грн, у 2023 – на 1,5 млн грн. Більшість із них стосуються поставки металопластикових товарів: дверейвіконконструкцій тощо.

Разом з тим, фірма отримувала і отримує замовлення будівельного характеру, зокрема від лікарні “Кременчуцька”, з якою у неї укладено договорів на найбільшу суму – понад 3,2 млн грн. 

Цікаво, що 19 грудня 2022 року медзаклад підписав із ТОВ “Оконіка” майже аналогічний до оголошеного цьогоріч договір вартістю 758 тис. грн на капітальний ремонт (термомодернізацію) будівлі КНМП “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька”. Угоду не оприлюднили, як і тендерну документацію. Її уклали також напряму без торгів.

У 2021 році фірма “Оконіка” теж виконувала тепломодернізацію в лікарні “Кременчуцька”, договір було підписано п’ятого листопада. У підсумку ТОВ отримало 1 млн 408 тис. грн.

 

 

За матеріалами видання «МедіаДоказ»

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися