Кременчуцька газета
Субота, 20 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Пройти і не впасти: тротуар біля центрального ринку вже роками чекає на асфальтування

2 жовтня 2023

Фотофакт.

 

Розпочалась осінь, а значить, темна пора доби збільшилась. А якщо ще повітряна тривога і вимикають вуличне освітлення, то треба пересуватися дуже обережно, щоб не втрапити у ямку і не сталось біди. Або ж аби не спотикнутися, наприклад, на тротуарі біля центрального ринку, який вже роками чекає на асфальтування.

Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції [email protected]или ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

Ями центру Кременчука: під ноги треба дивитися і дивитися

У центрі міста на кременчужан чекають декілька підступних ям

 

Олег Булашев 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися