Кременчуцька газета
Неділя, 3 Березня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

ФОП, що спеціалізується на торгівлі одягом, відремонтує укриття у Кременчуці за майже 1 млн грн 

1 грудня 2023

Саму закупівлю провели без використання електронної системи.

29 листопада комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне підприємство «Автозаводське» замовило поточний ремонт підвального приміщення житлового будинку для використання під найпростіше укриття за адресою: вул. Соборна, буд. 4/28. Про це повідомляє видання "МедіаДоказ" з посиланням на дані на Prozorro.

 

Про тендер

Вартість робіт оцінили в 977 тис. 517,44 грн, а саму закупівлю провели без використання електронної системи, відповідно до прийнятого рішення робочої групи КГЖЕП “Автозаводське”. Тендерна документація з кошторисом, планом робіт, договірною ціною не оприлюднена.

Як йдеться в самій угоді, кошторисна заробітна плата в складі договірної ціни, яка враховується підрядником при визначенні вартості робіт відповідно до її умов та при взаєморозрахунках за обсяги виконаних робіт, становить 15 749 грн. Гарантійний строк об’єкта – 10 років.

Про підрядника

Договір уклали з ФОП Дробязко Ольга Вікторівна, яка, згідно з інформацією на сайті Youcontrol, зареєстрована понад 20 років тому в Кременчуці. Головною її спеціалізацією є роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах. Також серед видів її діяльності – будівництво, штукатурні та малярні роботи, а ще геть несумісні з вищевказаними видами виробництво текстильних виробів, роздрібна торгівля невживаними товарами, денний догляд за дітьми тощо.

Також система Youcontrol зазначає, що за поточний рік і за два попередні роки Ольга Дробязко брала участь не менше як по п’яти підрозділах CPV та перемагала не більше ніж у п’яти замовників.

Чому на це варто звернути увагу?

Велика кількість підрозділів CPV може свідчити про те, що учасник є прикриттям для інших учасників (бере участь для імітації конкуренції, приймає участь у закупівлях по яких не має відповідного досвіду або товарів).

Може свідчити про те, що цей учасник був створений особами пов’язаними із замовниками/групою замовників і постачає їм практично всі товари, що вони закуповують.

Партнерство з недобросовісним контрагентом може мати негативні фінансові наслідки, тому потребує належної обачності.

Як вказано на сайті Clarity Project, на рахунку приватної підприємниці 16 підписаних державних угод на загальну суму 1.34 млн грн. Із КГЖЕП «Автозаводське» – це перша угода.

Загалом Ольга Дробязко надавала послуги виконавчому комітету Омельницької сільської ради (14 договорів на суму 298 тис. 681 грн): постачала туди багаторічні насадження, такі як ялинка чи ялівець, на загальну суму 49 тис. 500 грн, продавала мармурову крихтубутовий каміньприбирала стенди тощо.

На замовлення КП «Муніципальна варта» 31 січня 2023 року жінка постачила фарбу та мастику, вартістю 65 тис. 311,03 грн. Тобто, якщо дивитися на замовлення, то Ольга Дробязко не виконувала жодних будівельних, малярних чи штукатурних робіт на замовлення державних органів влади.

 

Про зв’язки

Але є ще дещо цікаве. Ольга Дробязко зареєстрована за адресою: місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ЦІОЛКОВСЬКОГО, будинок 78. За цією ж адресою зареєстровані ще двоє кременчуцьких приватних підприємців – Дробязко Володимир Володимирович, який займається будівництвом, і Дроб’язко Володимир Олександрович, який спеціалізується у сфері інжинірингу, геології та геодезії, а також на будівельних роботах.

Ці підприємці є активними підрядниками в Кременчуці, зокрема те ж КГЖЕП “Автозаводське” уклало із Володимиром Володимировичем Дробязко 11 угод на загальну суму 2 млн 395 тис. 655 грн, а з Володимиром Олександровичем Дроб’язко підписали 6 угод майже на аналогічну суму – 2 млн 333 тис. 979 грн. Підряди, які отримував останній, також стосувалися ремонтів найпростіших укриттів у житлових будинках Кременчука, і також укладалися на безконкурентній основі.

Що цікаво, під час аналізу закупівель Володимира Олександровича Дроб`язко ми знайшли угоду, підписану з КГЖЕП “Автозаводське” 31 жовтня 2023 року, на поточний ремонт укриття в будинку 4/28 по вулиці Соборній, але її було розірвано. Що стало причиною цього – невідомо. А вже майже через місяць цей підряд отримала Дробязко Олена Вікторівна, яка має спільну з ним адресу реєстрації.

 

 

За матеріалами видання "МедіаДоказ"

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися