Кременчуцька газета
Середа, 26 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«ФОП Бєлкіна людей прийняла на роботу, але податки вона за них не сплачує»: робоча група «Прозорість і підзвітність» вивчає тендер з капремонту зупинок у Кременчуці

22 травня 2024

Подробиці.

Сьогодні у Полтавській обласній військовій адміністрації відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Головував на засіданні перший заступник начальника ОВА Богдан Корольчук. Серед питань порядку денного було, зокрема, питання про закупівлю послуг з капітального ремонту зупинок громадського транспорту: «Будинок Чуркіна» (у бік вулиці Павла Чубинського) на вул. Івана Приходька, 40, «Вулиця Миру» вулиця Миру (у бік 1-го Піщаного тупику), «Школа №29» (з міста в бік вулиці Василя Сухомлинського) на вул. Республіканській, 80, «Школа №29» (у місто в бік вулиці Єгорова) по вул. Республіканській, 41. Замовник – Комунальне Підприємство «Благоустрій Кременчука» (UA-2024-04-17-007912-a, UA-2024-04-17-007807-a, UA-2024-04-17-007705-a, UA-2024-04-17-007570-a).

Представник Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заявив, що КП «Благоустрій Кременчука» не надав всі документи для аналізу.

«По тих документах, що дали, не можливо визначити вартість… Не зрозуміло, як формувалася ціна закупівлі матеріалів…» - сказав аудитор.

Виконувач обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області Алла Рябкова також заявила про відсутність отримання повного пакету документів від КП «Благоустрій Кременчука».

«Зазначу, що ФОП Бєлкіна людей прийняла на роботу, але податки вона за них не сплачує, що говорить про те, що вона не виплачує зарплату…

За весь період сплачено 1 тисячу 800 гривень, при тому, що мінімум, який повинен бути сплачений - приблизно 4 тисячі гривень»,- сказала пані Рябкова і уточнила, що прийняття людей схоже на формалізм.

Заступник міського голови Кременчука Іван Москалик заявив, що комунальне підприємство надасть всі документи і влада міста також зацікавлена, аби ФОП Бєлкіна оформила людей не формально, а реально.

«З приводу актів виконаних робіт ми готові їх надати, немає питань взагалі. Але по факту чотири об'єкти виконані»,- пояснив пан Москалик.

За підсумками розгляду питання було вирішено надіслати до КП «Благоустрій Кременчука» запит на необхідні документи, а поки питання формування ціни залишається незрозумілим.

Нагадаємо, «Хоч якийсь вже рух почався»: підприємець Бєлкіна, яка виконує по місту багато роботи за бюджетні кошти, нарешті найняла працівників

ШРБУ поки не замовило у ФОП Бєлкіної жодного погонного метру облаштування бордюрного каменю, - Москалик

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися