Щодо вчорашніх «прильотів».
Керівник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що в режимі відеозв’язку в Media Center Ukraine розповів українській та закордонній пресі щодо долі Кременчуцьких НПЗ та ТЕЦ.
Розповів, яку роль виконує Полтавщина в системі організації тилу, а також про забезпечення переселенців. А також щодо посівної й виконання бюджету.
«12 ракетних ударів було по Кременчуку. Дві ворожі ракети були збиті, більшість ракет влучила до нафтопереробного заводу, одна – до Кременчуцької ТЕЦ. Наразі постраждалих і загиблих немає, але шкода задіяна велика, тому що НПЗ не працював вже наприкінці квітня, з минулого ракетного удару. І ТЕЦ тільки почала починати відновлювальні роботи, але на сьогодні - ще один удар. російські окупанти, напевно, хочуть, щоб 180 тис кременчужан, які запитані від цієї ТЕЦ, були без тепла взимку», - говорить Д.Лунін.
Він зазначив, що поцілили високоточні ракети, вони цілили саме туди, куди втрапили.
«Що стосується російської федерації, то сенсу немає у багатьох діях. Якусь логіку знайти у цих ударах неможливо», - наголошує, що руйнують підприємства та об’єкти інфраструктури.
Нагадаємо, Постраждалих, в наслідок вчорашнього ракетного обстрілу ворогом Кременчуцького НПЗ, немає,- Лєднік.
Дві ракети над Кременчуком збили з ПЗРК «Стінгер»
рашистські ракети влучили по території НПЗ, який не працював після попередніх обстрілів
Нагадаємо, вчорашній обстріл Полтавщини – чи не найбільший за час повномасштабної війни, - Лунін
До 12 російських ракет вдарили по Кременчуку.
Чотири «прильоти» знову по Кременчуцькому НПЗ
Як відомо, 24 лютого 9 ворожих ракет вдарили по Кременчуцькій ТЕЦ і знову по Кременчуцькому НПЗ. Для ліквідації наслідків були задіяні всі спеціальні служби міста, які доклали максимум зусиль для порятунку життів.
Нагадаємо, після першого ракетного удару по КремТЕЦ її працівники продовжували роботу для уникнення аварії.
Антоніна Озерна