Кременчуцька газета
Вівторок, 12 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Життя з катом під одним дахом: як чоловік з Кременчуцького району порізав волосся малолітній падчерці та виселив її

10 листопада 2023 08:45

Судова справа.

7 листопада Кременчуцький районний суд розглянув кричущу справу за обвинуваченням Руслана Ч. – жителя району, який знущався зі своєї малолітньої падчерки. Йому інкримінували ст. 126-1 ККУ (систематичне домашнє насильство).

Відповідно ст. 28 Конституції України, кожен має право на повагу до його гідності та ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню. Втім Руслан діяв всупереч Конституції та будь-яким нормам моралі – він вчиняв фізичне, психологічне та економічне насильство щодо падчерки, що тривало з травня 2022 року по січень 2023 року. Це призвело до психотравмувальних наслідків для потерпілої, погіршення соціального функціонування, гармонійного розвитку особистості, погіршення якості життя, що виразилось у формі підвищеного рівня тривожності, розчарування, страху агресії тощо.

В період вчинення злочинів, потерпіла жила однією сім’єю з матір’ю та вітчимом Русланом. У травні 2022 вона була зі своїм кривдником на узбіччі дороги, де той безпричинно вдарив її долонею по обличчю.

22 жовтня минулого року Руслан вчинив сварку з дівчинкою і за допомогою кухонного ножа відрізав їй волосся. Через це чоловіка викликали до суду за вчинення домашнього насильства, де його притягли до адміністративної відповідальності.

21 січня цього року п’яний обвинувачений в присутності інших членів сім’ї вдарив дитину в обличчя, через що вона отримала легкі тілесні ушкодження. Наступного дня Руслан взагалі заборонив падчерці відвідувати дім – фактично він виселив дівчинку, якій довелося жити в тітки.

У залі суду Руслан погодився з обставинами злочинів. Суд дослідив, що за місцем проживання обвинуваченого характеризують як агресивну людину. Його сім’я перебуває на обліку як та, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Щоб довести справу до фіналу, знадобилася допомога експертів, що коштувало 9 560 грн.

Рішення суду – 240 годин громадських робіт для Руслана і стягнення з нього вищезазначеної суми. Вирок ще не набрав законної сили.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися