Кременчуцька газета
Середа, 26 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Землю культурно-оздоровчого комплексу на Дніпрі, де насправді знаходиться будинок нардепа Шаповалова, ділять: щоб менше платити податків?

24 травня 2024 15:00

Рішення винесуть на найближчу сесію.

Нардепу, колишньому члену парламентської фракції Партії регіонів, а тепер фракції «За майбутнє», яку пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським – Юрію Шаповалову - мер Кременчука Віталій Малецький і його депутатська більшість продовжує робити барські подарунки.

І тепер йдеться знову про питання землеустрою ділянки на березі Дніпра, де проживає нардеп.

Схоже, планують далі проводити дії, аби поділити ділянку, а потім мати можливість викупу ділянки під майном, і тим самим узаконити проживання родини на березі Дніпра і платити за територію менше.

Тож на наступну сесію міської ради виносять питання, аби припинити ПП «Апілак» право користування земельною ділянкою площею 12817 кв м для експлуатації та обслуговування будинку відпочинку та будівлі охорони культурно-оздоровчого комплексу на вул. Флотській (зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права за № 12463817 від 09.12.2015, зі змінами від 21.01.2016) у зв’язку з поділом земельної ділянки, у результаті якого будуть утворені дві земельні ділянки: площею 221 кв м та площею 12596 кв м.

Іншим рішенням більшість Малецького у міській раді планує затвердити ПП «Апілак» технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в користуванні площею 12817 кв м для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей для експлуатації та обслуговування будинку відпочинку та будівлі охорони культурно-оздоровчого комплексу на вул. Флотській на дві земельні ділянки:

- земельна ділянка № 1 – площею 221 кв м;

- земельна ділянка № 2 – площею 12596 кв м.

Нагадаємо, Мер Малецький і його депутати підготували своєму патрону – нардепу Шаповалову на його День народження барський подарунок (Доповнено)

 

 

Клим Соколов 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися