Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Запальні та молоді хлопці з «Великого Стендапу» роззнайомилися з кременчуцькими дівчатами та назбирали на дрони для 95-ої бригади

26 травня 2024 12:00

Враження з заходу.

Напередодні, у Кременчуцькому міському палаці культури відбувся вечір Великого Стендапу кмітливих стендап-коміків Данила Повара, Макса Давиденка, Фелікса Редьки, та

Найпершим - на розігрів вийшов чи не наймолодший серед  них Данило Повар. Він легко встановив теплий контакт з присутніми у формі діалогу, що глядачі не боялися відповідати і навзаєм йому жартувати. Він декілька разів наголосив, що у Кременчуці його  уже чекала молодь, так  як писали перед концертом в лічку «Давай зустрінемося у Кременчуці».

«Але це писали діти, я на таке не ведусь.. Загалом же, Стендап – хороша штука, це коли 1,5 години ми говоримо, а потім ти зажди знаходиш дівчину», -  пожартував він. І розповів, як він би міг рекламувати машини фірми Ніссан. Він запросив із залу кількох дівчат і хлопця. Ті, хто погодився, допомагали йому обіграти сценку, по черзі до нього підходили дівчата, яких він типу ігнорував, і на слова останньої, яка би запитала: «Данило,  ти сам?» - до нього мав під’їхати легковик, на  колесо якого він би поставив ногу і сказав «Ніссан». Машиною  був один із глядачів, тому, звісно,сценка сподобалася присутнім.

Далі на  сцену вийшов Макс Давиденко. Він розповів, що сам родом із Лубен і що завжди  знав, що Кременчук   - «круте місто,  оскільки туди їздили гуляти  лише круті».

«Я ж зазвичай залишався у Лубнах. І взагалі, підніміть руки, хто вважає себе занудами», - звернувся він до залу.

Із залу піднялося декілька рук.

«От я теж зануда, не такий енергійний, як тут у вашому місті. Мені, щоб підняти собі настрій, не треба перепливати нетверезим річку. Мені достатньо цього згадати – і вже настрій піднятий.І коли я це розповідаю своїм друзям, а вони просять ще розповідей,  я  їх зупиняю, бо тоді я уже не буду занудою», - знову пожартував він. І продовжив історії про те, як ббатько вчив його водити машину і як він почув перші матюки. У залі почувся сміх. Далі розповів про таксистів, про сервіс,про маскулінних чоловік, біля який йому, тендітному, некомфортно.

Чимало веселощів спровокували розповіді про котів і про те, які у них імена.

Наприклад, ім’я Тіхоня – міське. А от  Кіт, або Іди звідси – виключно сільські клички.

Жартував і про інтимні фото, якими обмінюються закохані. От я жодного такого фото не робив. «Зроблю лише, коли на фоні буде мій Мерседес - щоб таке фото могли на листівку роздрукувати, або щоб у нього не шкода було покласти грошовий подарунок», - підсумував він.

Йому на заміну вийшов Фелікс Редька. Він багато жартував про одруження, родину, тещу та батька дружини.

Наприклад, про те, що коли вони вирішили одружуватися у 20 років,усі запитували «А що, треба?». Згадав і про те, що в його дружини прівзище Люта і коли поставо питання  взяти їй подвійне прізище – він її відмовив, бо Люта Редька – це як персонаж з патріотичних стікерів.

«Та і взагалі мене диує, коли уточнють, чи Фелікс Релька – це мій псевдонім. То це ж яким треба бути, щоб таке вигадати». Взагалі в Україні Феліксів Редьок двоє. І от коли  я знайшов другого у соцемрежі,він мені написав: «Ти таки  існуєш?!» - розповів він.

Окремою темою Редька згадав про собачників і про те, що це окремий світ зі своїми приколами і знавцями і що собачники йому нагадують знавців зсайту автомобільних продажів «АвтоРіа» - «бо яку б ти собі собаку не вибрав, вони скажуть, що вона хворітиме, буде алергіком, її треба каструвати чи не повезеш  у село. Коли я взяв собі французького бульдога, мене налякали так, що я того ж дня повів його до ветеринара, перевірити, щоб він не здох.

Але мені ще при купівлі сказали, що вона з білоруського розплідника, тож буде багааааато терпіти і довго протягне», - знову  пожартував він, на що отримав гул з залу.

Останній стендапер – Джейхун – багато приколювався про свою азербайджанську зовнішність, про те, що коли дівчата з ним знайомляться, то очікують, що він, як і предавники турецької національності, одразу пропонуватиме їм одруження. Жартував і про економію. Наприклад, що він не любить прибирати і через це винаймає клінінгові компанії, але економить на одязі і через це носить лише те, що йому дарують, або  що дасть дівчина.

«І взагалі, краще знаходити дівчат, які більше тебе заробляють. Коли ти в стосунках з такою дівчиною, ти на неї не кричиш», - додав він і традиційно зірвав аплодисменти і сміх із залу.

Згодом запитував у присутніх  - хто скільки готовий заплатити за чоловіка на день. Дійшли до 1 тисячі гривень.

«Капєц, які ви тут, ви, що, прикалуєтеся», - знову пожартував він.

Через деякий час стенда пери перейшли до аукціону.

Варто відмітити, що участь у ньому брало немало глядачів,але  перемагав Антон, який купив дві футболки з написом «бродячий Стендап» для  своєї Катюхи (за 2,7 і 3 тис грн). Також картину «Ворота» від художниці Наталі Бойко купив ще один глядач Олександр за 1,5 тис грн. Також був проданий і зелений рюкзак та сувеніри з фронту.

Усі, хто виходив, кидали гроші у скриньку, що стояла на сцені. Усі кошти, як і отримані з аукціону, підуть на закупівлю дронів для 95-тої окремої десантно-штурмової бригади.

Нагадаємо, Кременчужан запрошували на Великий Стендап

 

Ліна Романченко

Фото авторки


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися