Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ювенальний поліцейський з Кременчука потрапив у рубрику #поліція_в_обличчях

25 червня 2024 21:00

«Воєнна агресія рф проти України зміцнила моє прагнення захищати мир дитинства», – кременчуцький ювенальний поліцейський Олександр Малишевський.

Упродовж двох тижнів на сайті Нацполіції у Полтавській області публікують короткі розповіді про ювенальних поліцейських Полтавщини у рубриці #поліція_в_обличчях. Мета проєкту - знайомити читачів з цією професією.

Майор поліції Олександр Малишевський вже понад 20 років дбає про безпеку кременчуцьких дітей і добре знає як побудувати з ними довірливі стосунки.  Офіцер наголошує: «50 % успішної комунікації з дитиною залежить від вміння вислухати її та відповісти так, щоб вона відчула, що її чують та (найголовніше) розуміють».

воєнна агресія рф проти україни зміцнила моє прагнення захищати мир дитинства, – кременчуцький ювенальний поліцейський олександр малишевський

Старший інспектор ювенальної превенції Кременчуцького райуправління поліції каже, що жодного дня не сумнівався у власному професійному виборі. А досвід участі в Антитерористичній операції на Донбасі у 2014-му та повномасштабна агресія рф проти України лише зміцнили його прагнення захищати мир дитинства.

Олександр зазначив: «Складно обрати професію, що стане справою всього життя. Мені з цим пощастило – вже протягом 22 років я дбаю про безпеку дітей та стою на варті їх законних інтересів. Вважаю своїм обов’язком допомогти, якщо знаю про існування проблеми й розумію, що на мене розраховують. Адже виправдана довіра в моїй роботі має вагоме значення».

Найбільше у своїй діяльності поліцейський цінує результат, що відповідає очікуванням людей. А найвища оцінка для нього за докладені зусилля – щасливі посмішки дітей.

воєнна агресія рф проти україни зміцнила моє прагнення захищати мир дитинства, – кременчуцький ювенальний поліцейський олександр малишевський

Підхід до справи та критерії оцінювання, які застосовує Олександр, – найкращий зразок ефективності для молодих працівників ювенальної превенції. 

«Я завжди акцентую своїм молодшим колегам на необхідності працювати над комунікабельністю та компетентністю, а також розвивати терпіння й толерантність. Однак, поряд з цим пам’ятати, що головна умова успіху в нашій роботі – щире бажання допомогти», – підкреслює Олександр Малишевський.

 

За матеріалами відділу комунікації поліції області

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися