Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Якщо кременчужани-абоненти «Полтаватеплоенерго» хочуть перерахунку завищеного тарифу за тепло, їм треба йди до суду: роз’яснення Івана Москалика

18 квітня 2024 13:45

Пряма мова.

Яка ситуація з тарифами за тепло для абонентів «Полтаватеплоенерго» у Кременчуці, які влада міста вважає незаконними? На якій стадії зараз суди щодо цих тарифів? Що влада міста рекомендує городянам з цього приводу? Ці питання журналісти вчора поставили віцемеру з питань ЖКГ Івану Москалику, який проводив прийом громадян на Першому Занасипі.

Він заявив, що Вищий Касаційний суд прийняв рішення на користь кременчуцького комунального підприємства «Теплоенерго», яким зобов'язав «Полтаватеплоенерго» застосувати тариф, який діяв ще до початку військового стану.

«І в рішенні, в тексті цього рішення чітко приписано, що зміна виконавця не є підставою для перегляду і підвищення тарифу. Тобто, Вищий Касаційний суд, а його рішення не підлягає оскарженню, чітко прописав, що в місті Кременчуці для споживачів повинен був діяти тариф, який діяв до початку військового стану», - сказав чиновник.

«Як це вплине на населення?» - запитали журналісти.

«Дивіться, це взагалі питання розглядається з серпня 2023 року. Тому що в період з лютого 2022 року, з початку повномасштабної війни, і до серпня 2023 року для всіх категорій споживачів був мораторій. Зараз мораторій залишився лише для категорії населення.

Це рішення дає підставу всім іншим споживачам звертатись за аналогічним позовом до суду. Є вже позитивна практика для споживача в особі КП «Теплоенерго» і рішення про застосування старого тарифу, який зараз є в КП «Теплоенерго», який діяв до початку військового стану. Тобто це вже позитивна практика, яка може бути прикладом для всіх інших споживачів, незалежно від того, це юридична особа чи фізична особа», - сказав І.Москалик.

«Через суд?» - уточнили журналісти.

«Так, лише через суд. А ми завжди говорили про те, що кожен абонент може звернутися. Колективного якогось звернення не може бути. Лише кожен споживач», - сказав віцемер.

Нагадаємо, Верховний суд зробив висновок, що «Полтаватеплоенерго» не мало права застосувати іншого тарифу, аніж той, що діяв для «Теплоенерго» станом на 24 лютого 2022 року.

 

 

Олег Булашев

Відео Микити Ліцкевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися