Проблема.
Сьогодні після засідання виконкому журналісти поцікавились у мера Кременчука Віталія Малецького, яка ситуація в місті з лікарем-ревматологом.
Адже нещодавно кременчуцька активістка і волонтерка Алла Буліна підняла проблему медичного обслуговування в нашому місті. Зокрема, вказала на те, що є люди які потребують медичного обслуговування лікаря-ревматолога в місті Кременчук. "І як виявилось в Кременчуці є тільки ОДИН лікар-ревматолог, до якого просто не можливо потрапити. До мене звернулася Ірина Матюшенко - мешканка Кременчука і волонтер, яка допомагає нашим військовим, з проханням допомогти з’ясувати проблемне питання, яке стосується медичного обслуговування в місті Кременчук, а саме проблема з лікарем-ревматологом, до якого не можливо попасти на прийом", - написала вона в соцмережах.
Сьогодні на запитання взявся відповідати директор департаменту охорони здоров'я Максим Середа.
"Я хочу зазначити, що спеціалізація ревматологія відноситься до високоспеціалізованої медичної допомоги і по всій Україні надається переважно в обласних центрах. У нас в Полтавській області - в Полтаві , але лікар-ревматолог працює і в Кременчуці. Це наш міський фахівець, Гончар Оксана Вікторівна. Вона проводить стаціонарне лікування на базі терапевтичного відділення в ЛіЛ "Кременчуцька". Щороку там лікується понад 200 пацієнтів з хронічними хворобами. Також вона проводить амбулаторний прийом і щомісяця понад 100 пацієнтів в амбулаторному порядку оглядає. Тобто за рік понад 1200 пацієнтів. Хочу зазначити, що з чисто хронічною ревматичною хворобою, а це чистий діагноз ревматизм, а не ревматоїдна хвороба, у нас у Кременчуці 129 осіб і вони всі щорічно проходять консультації. Що стосується військових з больовим синдромом суглобів і так поза чергою консультуються", - зазначив Середа.
За його словами, якщо є підозра на ревматизм, то протягом місяця людина може отримати консультацію.
Нагадаємо, Кременчуцька волонтерка повідомила про проблему з лікарем-ревматологом у нашому місті
Світлана Павленко
Фото ілюстративне