В умовах епідемії коронавірусу питання про безконтактну доставку стало особливо актуальним. З початку карантину «Нова пошта» ввела нові правила отримання посилок, які повністю виключають контакт між кур’єром та одержувачем посилки.
Однак безконтактно забрати свій вантаж можна також і в поштоматі. Хоча й досі багато людей не знають про цю доволі зручну послугу. Отримати свою посилку в поштоматі можна без довгого очікування протягом хвилини. Більше відповідей на часті запитання читайте далі.
Як працює поштомат?
Замовити послугу дуже просто. Під час оформлення доставки необхідно знайти найближчий поштомат та вказати його у заявці. «Нова пошта» надішле вам трек-номер, за яким ви зможете відслідкувати свій вантаж. Щойно відправлення потрапить у поштомат, на ваш телефон надійде повідомлення с кодом для відкриття ячейки. Цей код потрібно ввести на екрані поштомату, і ви зможете забрати свою посилку.
Як знайти свій поштомат?
Щомісяця з’являються нові автоматичні точки, де можна отримати безконтактно посилку. Знайти найближчий до вас поштомат можна на сайті «Нової пошти». Виберіть із переліку свій населений пункт та вкажіть тип відділення. На екрані з’явиться адреса поштомату та графік його роботи.
Які відправлення можна надіслати в поштомат?
Відправити поштоматом можна листи та посилки вагою до 30 кг і габаритами, що не перевищують 42х24х58 см. Ваша посилка повинна бути повністю оплачена, а вартість товару не має перевищувати 6 тис. грн.
Яка ціна послуги?
Коли ви обираєте для отримання посилки поштомат, це жодним чином не вплине на вартість доставки. Тарифи на послугу компанії єдині для всіх типів відділень. Для розрахунку скористайтеся онлайн-калькулятором.
Скільки часу посилка знаходиться у поштоматі?
Щоб забрати своє відправлення, ви маєте 4 дні. Після цього вантаж буде перенаправлений у найближче відділення до поштомату, е він зберігатиметься ще 25 робочих днів.
Якщо не встиг отримати посилку?
Не завжди вдається вчасно забрати у поштоматі відправлення. Якщо у вас є трек-номер, можна відстежити посилку Нової Пошти за ним. Для пошуку вантажу скористайтеся сервісом Posylka.net, де зібрані усі українські та міжнародні поштові служби. Знайти посилку можна цілодобово. А якщо завантажити мобільний додаток, то на телефон отримуватиме інформацію про зміни у статусі відправлення.