Кременчуцька газета
Вівторок, 12 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

«Я добровольцем все рівно піду»: Кременчук прощається з полеглим на війні Олександром Квасницею

10 листопада 2023 13:30

Вічна пам'ять воїну!

Кременчук сьогодні у скорботі прощається з загиблим на війні Квасницею Олександром Ярославовичем. Він у званні молодшого сержанта пішов добровольцем до Кременчуцького районного РТЦК та СП 14 лютого цього року.

Олександр загинув 31 жовтня в районі Авдіївки на Донеччині. Мужньо, виконуючи військовий обов'язок в бою за Україну.

Живий коридор з друзів, близьких та знайомих вишикувався, щоб провести тіло полеглого воїна до місця прощання – Міського палацу культури.

Про Олександра розповіла т.в.о. начальника групи МПЗ морально-психологічного забезпечення Кременчуцького РТЦК та СП: «Олександр народився, жив у Кременчуці, мав двох синів. Царство Небесне герою, вічна пам’ять. Ми будемо пам’ятати його завжди, і майбутні покоління будуть брати приклад його мужності, стійкості, і звичайно пам’ятати подвиг цього сина українського народу».

Не стримуючи сліз, про Олександра розповіла і сусідка Лідія Володимирівна:

«Я дуже давно знаю його. Ми жили в одному будинку. Хлопці ще маленькі мої, і Саша, і його брат. Вони весь час спілкувалися, дружили між собою. Хлопець дуже хороший був. Допомагав нам усім. Спілкувався з нами, компліменти жінкам такі хороші завжди казав. Дуже велика втрата, дуже біль великий. Але ця проклята війна забирає наших дітей, коли вона вже закінчиться? Вже немає просто терпіння до цього.

Мама в нього дуже хороша. Я з нею спілкуюся. Як сусіди, як подруги допомагаємо одна одній.

З першого дня я знала [що Олександр йде на війну]. Бо я з ним спілкувалася перед цим. І він сказав, «Я добровольцем все рівно піду, що б не було. Я все одно, я не можу вдома сидіти». В нього трошки склалася так по роботі ситуація, що йому прийшлося звільниться, і він вдома був. І його певно це ще підштовхнуло».

Про смерть Олександра пані Лідія дізналася від його мами: «Вона просто не могла витримать цього в собі. Вона сказала «Мені подзвонили з Авдіївки хлопці, з якими він воював. Сказали, що Саші не стало». Він 23 жовтня був у відпустці, він з нами спілкувався, він до нас підходив до всіх. 31 жовтня його не стало.

Дуже боляче нам в такому віці це переживать – це страх Божий. Господи, де він над нами? Зупини цю війну, ми благаємо всі».

На прощання з Олександром прийшли і його однокласники Олександр, Марина і Дмитро. Для них загиблий воїн був справжньою Людиною: він ніколи не відмовить, завжди допоможе, дасть пораду. Багато хто знав, що Олександр був у навчальному центрі, але не всі друзі були обізнані, коли чоловік потрапив на фронт. Адже він нікому не казав.

Марина, яка не бачила однокласника 30 років, згадує, що в шкільні роки Олександр завжди був усміхнений і неодмінно – душею компанії. Навіть сьогодні, під час поховання, до свого друга й досі під'їжджали однокласники, і не має значення, скільки років вони не бачили Олександра.

Після прощання в Міському палаці культури, тіло Олександра провели через живий коридор для відспівування у Свято-Миколаївському соборі та проведення в останню путь на Меморіалі для поховання учасників бойових дій.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися