
Мешканці скаржаться, що хтось зливає у баки фекалії.
Мешканці Ревівки висловили невдоволення новими контейнерними майданчиками, які влада перенесла з доріг у двори мікрорайону. Під час зустрічі з віцемером Кременчука Іваном Москаликом вони розповіли про численні проблеми, що виникли після цього рішення.
За словами місцевих жителів, у мікрорайоні орудує безхатько, який риється у смітниках, розкидає відходи, а кодові замки для нього – не перешкода. Крім того, мешканці скаржаться, що хтось зливає у баки фекалії, а згодом цей самий безхатько розносить бруд по території.
Ще одна проблема – крадіжки: в одному з дворів кодовий замок зі смітника просто зник. Крім того, багато хто нарікає, що контейнери встановлені занадто далеко – майже за 250 метрів від будинків, що створює незручності.
Віцемер Москалик пообіцяв виїхати на місце, переглянути ситуацію та розглянути можливість встановлення контейнерів ближче до будинків.
Нагадаємо, За два сміттєві майданчики в Кременчуці заплатять понад 300 тисяч гривень: де саме будуть
Перенесення сміттєвих майданчиків: новий виклик для мешканців Ревівки і навколишніх сіл
Олег Булашев