Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«Все написане є наклепом»: інтернет-сайт надрукував відверту брехню про кременчуцьку вчительку, яка має повагу з боку учнів та їх батьків

17 квітня 2024 09:30

При цьому горе-писака так поспішав видати свій фейк, що навіть не перевірив, хто очолює Кременчуцьку РВА, і вихвалив нардепа Мовчана. Саме ці рядки, схоже, і вказують, хто замовив цей фейковий матеріал.

В одному з найбільш успішних і популярних навчальних закладів Кременчука, ліцеї № 10 «Лінгвіст», спалахнув корупційний скандал. Про це пише інтернет сайт lenta.ua.

За їх даними, батьки звинуватили заступницю директора з виховної роботи Ксенію Лаврик у здирництві і хабарництві.

При цьому сайт, де навіть не вказані повні дані редакції, пише, що на умовах анонімності мати дошкільняти мала розмову із Ксенією Лаврик щодо зарахування сина у перший клас у 2024/2025 навчальному році, і заступниця директора навчального закладу пообіцяла влаштувати дитину у «сильний клас» на чолі із кращим, за її словами, класним керівником. При цьому Лаврик нібито озвучила ціну за своє сприяння у вирішенні даного питання – 12 тисяч гривень.

«З дещо схожою проблемою стикнулись також батьки хлопця, який навчається у середній школі ліцею «Лінгвіст». Він зіткнувся із системним заниженням оцінок, що нібито мало вказувати на необхідність додаткових занять. Факультативні заняття пропонувалось проходити у позашкільний час в одного з вчителів гімназії. Одне таке заняття, за словами матері учня, коштувало б родині 250 гривень», - пише сайт і зазначає, що наразі батьки готують скаргу у міський департамент освіти, а також у правоохоронні органи.

Ось тут починається найцікавіше. По-перше, сама пані Лаврик, якій зранку зателефонували журналісти «Кременчуцької газети», заявила, що з нетерпінням чекає на подібні скарги, бо тоді зможе законно відстоювати свої права, а поки ці заяви є, за її словами, анонімним наклепом.

По-друге, Ксенія Лаврик не відповідає у навчальному закладі за учбовий процес, а вже 5 років працює на посаді директора з виховної роботи. І тому аж ніяк не приймає участі у зарахуванні дітей до школи, а може лише агітувати батьків, щоб вони навчали своїх дітей у їх навчальному закладі.

«Прочитавши статтю, хочу повідомити, що все написане є наклепом. Я категорично спростовую дану інформацію. Я той вчитель, який взагалі не займається репетиторством і той заступник, який не займається прийомом учнів до 1 класу.

… Я повністю спростовую інформацію, яка там написана, а на осіб, причетних до розповсюдження наклепу, готую позов до суду та заяву до правоохоронних органів», - сказала Ксенія Лаврик і здивувалася – якщо матеріал писав професійний журналіст, то чому не запитав іншу сторону конфлікту – саму вчительку?

Також вона спростувала і те, що пише сайт – про причетність себе до начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега Лєдніка.

До речі, сайт пише, що начальником Кременчуцької районної воєнної адміністрації є Олег Ландик.

Імовірно, горе-писака так поспішав видати свій фейк, що навіть не перевірив, хто очолює Кременчуцьку РВА.

І наостанок. У статті прописано, що завдяки ледь не героїчним діям народного депутата Олексія Мовчана викрито сімейний клан у корупції батька якогось Віктора Ландика. Можливо, «журналіст» мав на увазі батька Олега Лєдніка?

Саме ці рядки, схоже, і вказують, хто замовив цей фейковий матеріал. Але чому ціллю облити брудом обрали саме вчительку, та ще й ту, яка має повагу з боку учнів та їх батьків?

 

Олег Булашев  


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися