Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

"Все буде Україна" - у Кременчуці показали дитячу казку про недитячі події сьогодення

15 червня 2024 12:30

"Це музична казка про наші сьогодення.У ній ми хотіли розповісти про те, як ми жили до 24 лютого, і як змінилося наше життя після цього дня".

 

Учора на сцені Міського палацу культури пройшов концерт "Все буде Україна". Свої кращі номери показали юні артисти зразкового ансамблю пісні і танцю "Дитячий світ".

Це був не просто виступ, а концерт-казка.

"Це музична казка про наші сьогодення.У ній ми хотіли розповісти про те, як ми жили до 24 лютого, і як змінилося наше життя після цього дня. Як ми шукали вихід із ситуації, яка склалася, як ми знаходимо вихід, отримуючи допомогу від різних країн: Англія, Франція, Америка, Японія... Такі номери ми представили в нашій казці. Фінал, через те, що це казка, повинен бути позитивним - добро перемагає зло. Тож Україна була, є і буде!", - розповіла керівниця колективу Світлана Косова.

60 юних артистів було задіяно в цьому виступі.

"Це у нас хореографічний колектив і вокальний. Ще в цьому році у нас додалася одна група, яка має назву "Women's dances світ". Вона складається з мам наших учасників. Минулого року ми святкували 50-річний ювілей нашого колективу, запрошували жінок, які в нас танцювали 20-30 років тому.А зараз вони до нас водять  своїх дітей.Тож і виникла пропозиція  організувати таку групу. Із січня вже працює. Вже є в них досягнення, вони взяли участь конкурсі танцювальному конкурсі. І на звітному нашому концерті будуть представлені два номери", - зазначила Світлана Косова..

Згадала, як складно було тренуватися під час оголошення повітряних тривог. 

"Під час оголошення повітряних тривог ми не можемо далі проводити  заняття в Міському палаці культури, ми йдемо в бомбосховище, щоб зберегти життя дітей. Але в перервах від нашої такої реалії ми намагаємось щось зробити, якісь нові номери.Я вважаю, що взагалі заняття в будь-якому колективі відволікають дітей від того, що в нас час в країні відбувається, і вони по-різному відчувають ті номери, які ми представляємо", - слова керівниці "Дитячого світу".

Світлана Косова нагадує, що  серед номерів концерту був номер "Квіти мінних зон", який розповідає про життя жінок на війні, що це і захисниці, і квіти наші.

"Потім в номері "Пекло" ми хотіли показати, як ми бачимо саму війну, що це негатив, що це чорне і червонооке, там задіяні такі кольори в костюмах І діти теж відчувають це і показують в цьому номері", - говорить кременчужанка.

Взагалі створення цієї казки - це клопітка робота керівниць танцювальної групи Світлани Косової і Галини Гончар, Альони Шаманської - тренерки підготовчої групи.

Керівниці вокального колективу Ірина Дарченко і Олена Тарабан.

Не можна не згадати, що це сценічна казка була ще віршованою.

"Вірші нам написала Людмила Загорулько. Ми з нею працюємо в тісному контакті. Вона вже не перший раз допомагає нам в цьому. Ми їй розповіли, який би хотіли зробити сценарій, щоб якась була сюжетна лінія концерту. Вона нам допомогла, дуже гарні написала нам вірші позитивні про те, що все одно все буде добре, все одно ми виживемо і будемо продовжувати жити далі", - розповіла С. Косова.

Як майже всі концерти, що проходять у МПК, цей був благодійним. Частину коштів, які вдалось виручити, спрямують на потреби ЗСУ.

 

Олена Ліпошко

Фото Максима Полтавця


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися