
Виставка присвячена українським народним традиціям вишивки.
До кінця квітня у вітрині Філії №3 імені Всеволода Нестайка Кременчуцької міської публічної бібліотеки відкрилася народознавча виставка-інсталяція «Вишиване диво». Виставка присвячена українським народним традиціям вишивки, зокрема вишиванкам та рушникам, які є важливими атрибутами національної культури.
Про це повідомляє Кременчуцька Цбс Для Дорослих
У першому розділі виставки представлені автентичні вишиванки та сорочки, а також сучасні варіанти з унікальними оздобленнями.
Другий розділ розповідає про вишиті рушники, які мають значення як обереги. Окрім того, на виставці можна ознайомитись з літературою, що розкриває історію українського костюму та техніку вишивки.
Виставка триватиме до 18 травня в приміщенні дитячої бібліотеки на вул. Соборна, 12/16. Вхід вільний.
Світлана Павленко