![Ветерани КрАЗу повернулися на виробництво](https://kg.ua/sites/default/files/styles/photo_default/public/news1/img_3635.jpg?itok=N50hLVt-)
Для співробітників влаштували екскурсію цехами заводу.
Велике свято для тих, хто називає «КрАЗ» своїм життям. Численна група ветеранів - колишніх працівників управління головного конструктора - мозкового центру автозаводу, відправної точки в повному технологічному циклі виробництва автомобілів КрАЗ, відвідала рідне підприємство. Кожен із них віддав понад 40-років складній, проте цікавий інженерній роботі з конструювання української вантажівки. 40 осіб із числа керівництва та інженерно-технічних службовців 60-80-хх років минулого сторіччя, прийшли, щоб згадати свої роки роботи на «КрАЗі», подивитися, яким став рідний завод, що нового випускає і над чим працює на перспективу. У цей день все проходило в традиційному, за багато років відпрацьованому на підприємстві режимі прийому почесних гостей. Але для них, хто повернувся на заводі нехай і в якості запрошених гостей, цей день був незвичайний, хвилюючий, цікавий і насичений. Збиралися традиційно біля адмінкорпусу №2, тут же - загальне фото на пам'ять. Заводський автобус швидко доставив гостей у міський Парк миру, де вони пройшлися Алеєю слави, відвідали музей техніки під відкритим небом. Повернувшись на завод, похилого віку гості згадали свій трудовий відрізок життя, розглядаючи експонати та стенди в музеї історії «КрАЗа».
Далі відвідали експериментальний цех автозаводу, де сивочолі інженери-конструктори з цікавістю розглядали нові зразки техніки, дуже бурхливо обговорювали з нинішнім поколінням конструкторів питання, що виникали під час огляду машин - сперечалися, рекомендували, погоджувалися або стояли на своєму. Традиційно дивилися технічні можливості КрАЗів на полігон автозаводу: аплодували легкості подолання важкою технікою перешкод, навіть були бажаючі, незважаючи на вік, проїхатися поруч із водієм по перешкодах полігону. Залишаючи полігон, сфотографувалися біля військової вантажівки. Був в програмі і навчальний центр, де гості побачили сучасні класи з оригінальними діючими макетами вузлів, агрегатів і автомобіля, інтерактивними стендами. Тут же переглянули фільм про завод. А в кінці на ветеранів чекав святковий обід, де вони продовжили спілкування з піснями під баян. Розходитися ніхто не хотів - дякували за теплий прийом, можливість зануритися у молодості, вдихнути «на повну» автозаводського повітря, перейнятися сучасним життям «КрАЗу». Такі зустрічі, що регулярно організовуються Радою ветеранів при активній підтримці адміністрації ПрАТ «АвтоКрАЗ» - велике свято для тих, хто називає автозавод своїм життям. Хоч роки і беруть своє, душею вони завжди з рідним заводом, а підприємство пам'ятає про них, шанує і як може, піклується про тих, хто писав його славну історію.
За матеріалами прес-служби заводу