Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У «Житлорембудсервісі» повідомили, чому не надали згоду на створення ОСББ у будинку по Героїв Маріуполя, 101: в протоколі виявили «мертві душі»

23 лютого 2024 11:15

«Вказані факти вплинули на законність та правомочність рішень, які були прийняті під час проведення даних зборів, в тому числі і створення самого ОСББ як юридичної особи».

Представником управляючої компанії «Житлорембудсервіс» було надано коментар «Кременчуцькій газеті» стосовно ситуації, коли мешканці багатоквартирного будинку на вул. Героїв Маріуполя, 101 забажали створити ОСББ, а управляюча компанія «будинок не відпустила».

«Ми отримали на свою адресу протокол загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Героїв Маріуполя 101, згідно з яким співвласники більшістю голосів прийняли рішення створити в своєму будинку ОСББ та обрали головою ОСББ особу,  яка, до речі, не є власником житла в даному будинку, але саме вона виступила ініціатором проведення даних зборів та в подальшому була обрана на них головою.  

Після отримання даного протоколу, в ході проведення перевірки даних співвласників багатоквартирного будинку, а також відповідності протоколу вимогам Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» працівниками ТОВ «Житлорембудсервіс» були встановлені порушення норм Закону під час складання протоколу, а також виявленні ознаки підробки багатьох підписів співвласників будинку. 

Також в ході подальшої перевірки даних, вказаних в протоколі, було встановлено, що підписи ставились і за вже померлих на дату проведення зборів осіб, тобто за «мертвих душ».  

Вказані факти вплинули на законність та правомочність рішень, які були прийняті під час проведення даних зборів, в тому числі і створення самого ОСББ як юридичної особи», - сказано у коментарі управляючої компанії «Житлорембудсервіс».

Також в компанії повідомили, що про факт виявлення в протоколі мертвих душ в грудні 2023 року ТОВ «Житлорембудсервіс» направив заяву - повідомлення про скоєний злочин до Кременчуцького районного управління поліції.

За результатами розгляду заяви були внесені дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією кримінального провадження за ч. 1 ст. 358 ККУ  (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Також представник ТОВ «Житлорембудсервіс» на закінчення своїх коментарів додав, що управитель будинку зобов'язаний представляти та захищати інтереси всіх співвласників багатоквартирного будинку відповідно до норм чинного законодавства України та не ставити інтереси і бажання окремих осіб вище або всупереч законним інтересам інших співвласників багатоквартирного будинку. Також всі питання життєдіяльності будинку треба вирішувати лише в передбачений законом спосіб, бо інакше конфлікт інтересів між співвласниками будинку неминучий.

Нагадаємо, Малецький пригрозив управляючим компаніям, які не хочуть відпускати будинки зі свого обслуговування: «Ми примусово розірвемо договори».

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися