Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Кременчуцькій громаді затвердили кошти на послуги сімейного патронату на цей та наступний рік

1 березня 2024 19:00

У службі у справах дітей Автозаводської райадміністрації Кременчуцької міської ради є кандидати в патронатні вихователі, які пройшли навчання в Полтавському обласному центрі соціальних служб.

Виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області прийнято рішення від 18.01.2024 № 102 «Про впровадження послуги сімейного патронату (патронату над дітьми) на території Кременчуцької міської територіальної громади» (далі – рішення).

Сімейний патронат (патронат над дитиною) – це професійна комплексна послуга, яка передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитини, батьками складних життєвих обставин (насильство, бездоглядність, загроза життя і здоров’я, проблеми з житлом, хвороба батьків або їх ув'язнення тощо). Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

У службі у справах дітей Автозаводської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області є кандидати в патронатні вихователі, які пройшли навчання в Полтавському обласному центрі соціальних служб за Програмою підготовки патронатних вихователів та отримали відповідну рекомендацію за результатами навчання.

Наразі підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області «Про створення сім’ї патронатного вихователя ******** **********» та розроблено проєкт договору про умови запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною.

Відповідно до пункту 5 рішення для своєчасного забезпечення догляду, виховання та реабілітації дитини (потреб дитини), влаштованої до сім’ї патронатного вихователя, до моменту отримання державної соціальної допомоги, з бюджету Кременчуцької міської територіальної громади проводиться перерахування коштів поворотної фінансової допомоги (резервних коштів) головному розпоряднику бюджетних коштів, а саме Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, для подальшого фінансування управлінь соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, які є розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня.

Даним проєктом рішення до міської цільової програми «Діти Кременчука» на 2021-2025 роки додається розділ VІІ «Заходи Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Фінансування, зазначене у проєкті рішення:

Нагадаємо, На Полтавщині утворили ще одну сім’ю патронатного вихователя

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися