Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці розформовано ВЛК при військкоматі, а її рішення з 24 лютого 2022 року будуть перевірені (Доповнено)

13 вересня 2023 08:30

Імена лікарів, які виписували фальшиві документи про непридатність до військової служби, та ухилянтів, яким їх видавали, буде оприлюднено.

 

Президент України Володимир Зеленський вчора підписав указ про перевірку всіх рішень військово-лікарських комісій з 24 лютого 2022 року. Про це мова йде в Указі президента №576/2023.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 серпня 2023 року "Про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України",- сказано в документі.

Контроль за виконанням рішення покладено указом на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Зазначимо, що 30 серпня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ухвалили рішення провести комплексну перевірку обґрунтованості ухвалених в період із 24.02.22 року рішень ВЛК щодо інвалідності та непридатності до військової служби, які були та можуть бути повʼязані з корупційними порушеннями.

Міністерство охорони здоров'я та правоохоронні органи 7 вересня заявили, що перевірять видані після початку повномасштабного вторгнення рішення ВЛК про обмежену придатність до військової служби.

1 вересня, секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що імена лікарів, які виписували фальшиві документи про непридатність до військової служби, та ухилянтів, яким їх видавали, буде оприлюднено.

Як у своєму Телеграм-каналі  редактор нашого видання Олег Булашев написав, що ВЛК при Кременчуцькому військкоматі вчора була розформована. Лікарям запропонували написати заяву про звільнення, але не всі хочуть це робити.

«Наразі формується нова ВЛК, яка буде працювати не в приміщенні військкомату, а в приміщенні поліклініки лікарні «Придніпровська» ( колишня залізнична лікарня) по вулиці Юрія Руфа ( раніше – вулиця Леонова)»,- пише  у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

 

Доповнено.

Як повідомив начальник Кременчуцького районного ТЦК та СП полковник Роман Сушко, замість старої комісії створено ДВІ нових ВЛК. Одна з них працюватиме у приміщеннях поліклініки КМП «Лікарня Придніпровська», а інша у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Клим Соколов

Фото https://cherkasy.live/

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися