Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Кременчуці готують відкрити ряд дитсадків - визначають форму навчання і місця перебування під час тривог

1 березня 2024 12:30

Відповідний проєкт рішення винесли на сесію.

На засідання сесії Кременчуцької міської ради виносять питання "Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах дошкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області".

Згідно із ним пропонують визначити форму організації освітнього процесу в Кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №5 в очному та змішаному режимах з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу дошкільної освіти до роботи у 2023/2024 навчальному році.

Також планують визначити форму організації освітнього процесу в кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) садок) комбінованого типу №32 в очному та змішаному режимі враховуючи можливість використання для укриття працівників та вихованців ДНЗ приміщень сховища в багатоповерхівці, балансоутримувачем якого є КГЖЕП «Автозаводське» на вул. Шевченка на умовах договору спільного використання.

Окрім того, хочуть визначити форму організації освітнього процесу в кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №35 в очному та змішаному режимах з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу дошкільної освіти до роботи у 2023/2024 навчальному році.

Аналогічний пункт по кременчуцькому закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №58, якому погоджують роботу в очному та змішаному режимах, враховуючи можливість використання для укриття працівникам закладу освіти та здобувачам освіти приміщень найпростішого укриття, балансоутримувачем якого є Кременчуцька гімназія №8.

Гарна новина і для мешканців Третього Занасипу - в Кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №77 хочуть погодити роботу в очному та змішаному режимах з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу дошкільної освіти до роботи у 2023/2024 навчальному році. 

Це питання мають затвердити депутати.

Нагадаємо, Ще одна гімназія та дитсадок у Кременчуці з понеділка запрацюють у очному та змішаному режимі (Доповнено)

Ґрунтові води виявились каналізаційними стоками - у мерії Кременчука розповіли про ситуацію із укриттям для учнів гімназії №3 і сусіднього дитсадку

 

Світлана Павленко

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися