Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«Такі, як він – на вагу золота, на них тримається фронт»: Кременчук у жалобі прощається з мужнім Захисником Романом Медведєвим

12 червня 2024 13:40

Герої не вмирають!

Багато живих квітів, громадян у чорному, чимало заплаканих облич – сьогодні Кременчук у Міському палаці культури у жалобі проводжає молодого вірного українського Захисника - Романа В’ячеславовича Медведєва. Біля труни стояли рідні тато і мама, дружина, чимало родичів померлого. Та колектив Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії  - де працює його мама.

«Я не знала особисто Романа В'ячеславовича, але сьогодні частина колективу академії прийшла підтримати Тетяну Валентинівну нашу колегу, яка втратила сина і цим ми хочемо висловити слова,  що це біда одна на всіх, що вона в цьому не одна. Що ми її підтримуємо і дуже вдячні за виховання сина ось тому сьогодні ми тут», - прокоментувала очільниця академії Леся Крупіна.

Також на захід прощання приїхав секретар міськради Юрій Гриценко та віцемер Руслан Шаповалов.

«Сьогодні ми прийшли попрощатися з померлим захисником України, старшим солдатом Медведєвим Романом В’ячеславовичем, 1996 року народження.

Він народився і проживав у Кременчуці, одружений, навчався в загальноосвітній школі №1, закінчив Харківський Національний університет внутрішніх справ, проходив військову службу за контрактом з 2001 року. Помер 6 червня 2024 року, поблизу населеного пункту Федорівка Бахмутського району Донецької області. Світла пам'ять українському воїну захиснику, який стояв на захисті своєї Батьківщини», - прокоментував військовий із позивним «Лиман».

Чоловіку було лише 28. Однак три останні роки із них від мужньо стояв на захисті нашої держави – пішовши добровольцем у 2021 році.  На фронті обіймав посаду старшого оператора комплексу радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами. Один із присутніх на прощанні військових – Андрій з 54-ої бригади – зі сльозами на очах розповів, що не міг не приїхати на похорон до молодого воїна, який добровольцем пішов на фронт.

«Це дуже великий крок, тому що поліцейські того часу могли цього не робити, але він сам добровільно пішов воювати. Це велика пошана Воїна, справжньому Герою. Перед такими людьми ми маємо вставати на коліна і обов'язково в честі проводити їх в останній шлях.

До цього не близько, але, звісно, ми пересікалися. І я чув, що цю людину поважали за його службу. Цікаво, що він у моєї знайомої купував квіти для своєї дружини і знаю, що це були найкращі букети, найкращі привітання.

І ми хочемо його  запам'ятати таким же життєрадісним, щирим і справжнім чоловіком, яким він був повсякчас. Таких людей буде не вистачати, тому що такі - це точно на вагу золота, це неймовірні люди.

Адже завдяки таким тримається наш фронт, тримається наша вся країна, наша Україна. На жаль, сьогодні прощаємося, але в наших серцях він буде завжди жити», - прокоментував Андрій.

Кожен воїн, кожен Захисник чи Захисниця заслуговують на нашу вдячність, на нашу підтримку. Кожен герой, який віддав своє життя, це нас він заслуговує на глибоке пошанування.

Вічна пам’ять Захиснику та наша щира подяка!

Поховали Захисника на секторі Захисників та Захисниць Свіштовського кладовища. 

Нагадаємо, Завтра у Кременчуці прощатимуться із загиблим на війні росії проти України Романом Медведєвим 

 

Ліна Романченко

Фото Максима Полтавця


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися