Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

"Розуміти, що людям не все одно": Світлана Павлова із Кременчука підтримує рідних військовополонених

24 червня 2024 11:40

Подробиці. 

 

Син Світлани Павлової потрапив у полон після виходу за наказом із заводу "Азовсталь". Це відбулося 18 травня 2022-го року. У Росії його засудили до 22 років колонії суворого режиму. Аби повернути сина і привернути увагу до решти військовополонених, жителька Кременчука щоразу виходить на акції на їх підтримку.

Як розповіла Суспільному Світлана Павлова, її син почав служити у полку "Азов" 2015-го, коли йому було 19 років. До цього він навчався в аграрному університеті у Дніпрі.

"Саме з полку "Азов" уже більше 100 чоловік засуджених. Винесено вироки, і є вироки пожиттєві. Ми саме за засуджених зараз наголошуємо на тому, щоб їх розділили. Коли говорять про полонених, вони говорять про всіх полонених. Але для Росії засудженні вже не є військовополоненими. Ми на це хочемо звернути увагу", ― розповіла жителька Кременчука.

Світлана Павлова стала однією з організаторок акцій "Не мовчи. Полон вбиває" у Кременчуці, які відбуваються із 2023го року.

"Вже з листопада (2023-го року ― ред.) майже кожну неділю ми виходимо на акцію "Не мовчи. Полон вбиває". Звертаємось до суспільства, щоб нас підтримували. І ми виходимо для того, щоб підтримати інші сім’ї, чиї рідні або в полоні, або пропали безвісти. Щоб люди розуміли, що ми не забуваємо завдяки кому і якою ціною наше мирне життя і мирний сон", ― сказала Світлана.

Підтримали її в цьому решта рідних військовополонених із Кременчука. Але, як розповіла Світлана, є багато людей, які негативно ставляться до таких акцій.

"Люди, я закликаю, просто ви проходите повз наших акцій, підійдіть, станьте поряд. Ми ж не кусаємось, ми нікого не виженемо. Просто підійдіть, станьте і мовчки постійте. Для нас це велика підтримка, ми будемо розуміти, що людям не все одно на нашу біду. Але ж нашим рідним було не все одно на те, що на Україну напала Росія. І вони пішли захищати, не задумуючись", ― сказала Світлана Павлова.

 

 

https://suspilne.media/

 

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися