Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Про особливості любительського рибальства на початку літа - розповідає Полтавський рибпатруль

14 червня 2024 07:00

Відповідальне і ощадливе ставлення до водних біоресурсів є вагомим чинником збереження та поповнення їх запасів у наших водоймах.

Пік нерестової активності більшості видів риб на території України (щуки, судака, окуня, білизни, головня, плітки, ляща, синця та ін.) позаду. Вже зараз можна спостерігати у воді на мілинах біля берега чисельні зграйки рибної малечі.

По закінченню нересту деякі риби перейшли до пасивного способу життя, відпочиваючи після процесу відтворення. Інші – вже відновили свою активність та жваво рухаються по акваторіях у пошуку їжі.

Рибалкам варто знати, що весняна та літня риболовля відрізняються між собою, як мінімум тим, що риба у наших водоймах з настанням літа змінює свою поведінку, місця перебування, кормову базу.

Зокрема, з настанням спеки та прогріванням води, риба стає менш активною і млявою. Вона не потребує багато їжі, оскільки може знайти такі джерела харчування як комахи, їх личинки, черв'яки, інші водні безхребетні. Тому у цей період краще зосередитися на лові хижих видів – окуня, щуки і судака. Карась також залишається активним і добре ловиться на звичайну поплавкову вудку. Для ловлі ляща, плоскирки та плітки ефективно використовувати донні снасті.

Утім, прямуючи на риболовлю, не забувайте про дотримання Правил любительського рибальства. Пам’ятайте, що відповідальне і ощадливе ставлення до водних біоресурсів є вагомим чинником збереження та поповнення їх запасів у наших водоймах.

В одній із наступних наших публікацій ми наведемо декілька корисних рекомендацій щодо літньої ловлі ляща, плітки, окуня, судака, щуки, краснопірки, карася, сазана, головня та інших видів риб.

Тож підписуйтесь на телеграм-канал Держрибагентства: https://t.me/dargme і дізнавайтеся першими про особливості любительського рибальства на водоймах країни.

Детальніше на вебсайті Держрибагентства: https://darg.gov.ua/_pro_osoblivosti_0_0_0_13695_1.html

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися