Кременчуцька газета
Неділя, 3 Березня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Полтавська облрада проінформувала, на які кошти Біленький їзде у закордонні відрядження

20 листопада 2023 17:45

Офіційно.

Останнім часом анонімні телеграм-канали, які посилаються на неназвані джерела, постійно поливають брудом голову Полтавської облради Олександра Біленького.

Нещодавно один з таких горе-телеграм-каналів написав, що О.Біленький та його свита їздять у відрядження і витрачають багато бюджетних коштів.

«Кременчуцька газета» вирішила перевірити цю інформацію та надіслала до Полтавської обласної ради запит, в якому просили надати відповіді на наступні запитання:

-       Вкажіть, в яку суму з обласного бюджету обійшлося робоче відрядження голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького у Португалію та Іспанію в листопаді 2023 року?

-       Вкажіть суму коштів, яку з бюджету області було виділено на закордонні відрядження голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького під час перебування на посаді – з 2015 року по 2023 рік?

-       Вкажіть, в яку суму з обласного бюджету обійшлося робоче відрядження працівників Полтавської обласної ради (окрім Олександра Біленького) у Португалію та Іспанію в листопаді 2023 року?

Сьогодні редакція отримала відповідь на свій запит, яку підписав виконувач обов'язків голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко.

Він пише, що розгляд нашого листа не підпадає під вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», але надає відповіді на наші запитання.

Зокрема, відповідно до пунктів 1, 4, 5, розділу 2 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 №59 (зі змінами) здійснюється відшкодування витрат понесених у зв'язку зі службовим відрядженням в межах України та за кордон.

«Для відшкодування витрат на відрядження голови обласної ради у Португалію та Іспанію з обласного бюджету кошти не виділялись і не відшкодовувались.

За період з 2015-2023 рік на закордонні відрядження голови обласної ради з обласного бюджету кошти не виділялись…

Відшкодування фактичних витрат на відрядження працівників здійснюється за наявності звіту про витрати понесені під час відрядження. Такий звіт працівниками виконавчого апарату обласної ради не надавався», - сказано у відповіді.

Раніше О.Біленький заявляв «Кременчуцькій газеті», що подорожує у відрядженнях за власний рахунок - ні проїзд, ні добові, ні готель він не оплачує з бюджету. Та що у відрядженнях бюджетними коштами не користується.

Нагадаємо, «Чорнуха» – реалії української політики: голова облради Біленький заявив, що не має довідки про інвалідність

Голова облради Біленький про відрядження за кордон, перші зустрічі і плани на подальші дні, кошти на подорож та антипіар

 

Клим Соколов 

 
 
 
 
 
 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися