Кременчуцька газета
Неділя, 3 Березня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Подробиці справи. Як міська рада надає суду сфальсифіковані докази у справі будівництва приватного НПЗ

11 грудня 2023 19:00

Навпроти прізвища секретаря міської ради Юрія Гриценка стоїть відмітка, що він “присутній в залі”, саме в залі сесійних засідань, а не в дистанційному режимі. Своєю чергою, як вбачається з відеозапису, і репліки міського голови Малецького, пан Гриценко на сесії був відсутній, оскільки знаходився у відрядженні, а отже в залі його бути не могло.

 

Редакція нашого видання продовжує слідкувати за перебігом справи навколо будівництва приватного НПЗ, який пов’язують з екс-регіоналом народним депутатом Юрієм Шаповаловим та мером Кременчука Віталієм Малецьким.

Зазначимо, що за позовними заявами депутата Кременчуцької міської ради Богдана Лазоренка, Полтавський окружний адміністративний суд уже відкрив 4 провадження. Депутат оскаржує законність проведення громадських слухань, а також ставить під сумнів легітимність сесій, на яких депутати надавали дозвіл на початок розробки містобудівної документації та її затвердження.

З Єдиного реєстру судових рішень,  також стало відомо, що в судовому порядку протиправність прийнятих рішень, які стосуються будівництва екологічної бомби сповільненої дії, доводить і колега Богдана Лазоренка, депутат районної ради, ветеран АТО, діючий військовослужбовець Сергій Захожий. Інше про що слід сказати, офіцер ЗСУ разом дружиною та маленькою донечкою мешкає в безпосередній близькості до Північного промислового вузла, тому не з чуток знає про жахливий сморід і  шкідливий вплив підприємств нафтопереробної галузі на здоров’я. Інтереси Сергія Захожого представляє адвокат Руслан Лазоренко.

Аналізуючи документи та відеозапис пленарного засідання сесії від 8 вересня 2023, які надали суду представники Кременчуцької міської ради разом з відзивом на позов, здивування позивачів викликав факт підробки низки документів, та недопустимість їх прийняття, як доказів.

Попри відсутність письмової реєстрації депутатів, яка в обов’язковому порядку має відбуватися перед початком пленарного засідання і засвідчувати особисту присутність кожного депутата, юристи міської ради долучили до матеріалів справи список депутатів, які взяли участь у сімнадцятому пленарному засіданні позачергової ХХ сесії від 8 вересня 2023 року. Варто зазначити, що це не просто папірець, а офіційний документ скріплений гербовою печаткою ради та підписами міського голови і секретаря міської ради.

Ось тут починається найцікавіше. Навпроти прізвища секретаря міської ради Юрія Гриценка стоїть відмітка, що він “присутній в залі”, саме в залі сесійних засідань, а не в дистанційному режимі. Своєю чергою, як вбачається з відеозапису, і репліки міського голови Малецького, пан Гриценко на сесії був відсутній, оскільки знаходився у відрядженні, а отже в залі його бути не могло. Не слід забувати, що відеозапис сесії, згідно регламенту Ради, є також офіційним документом і є невід’ємною частиною протоколу.  Таким чином, мова йде про свідоме надання суду неправдивих відомостей шляхом фальсифікації і підробки документів.

Взагалі аналізуючи відеозапис, який а даному випадку, по суті, є записом монологу міського голови, неможливо сказати де саме він був зроблений, хто з депутатів знаходився в залі, і хто як голосував. З точки зору букви закону, сам Малецький також оперує доволі дивними поняттями, такими, як наприклад, “майже кворум”. Практика прийняття незаконних рішень у Вайбері, всупереч Регламенту та чинному законодавству, доволі хибно відзначилась на інстинктах самозбереження наших чиновників.

Як видно з відео, міський голова, наголошує на тому, що оцінку його діям дасть історія, однак спершу її мали б дати правоохоронні органи, зважаючи підробку документів і спотворення результатів голосування.

Як мовить депутат Богдан Лазоренко, аналогічних фактів, де міська рада вдається до махінацій з документами, просто безліч. Тепер зрозуміло, чому депутат та адвокат так довго не могли отримати, усю необхідну інформацію.

"Ми проти НПЗ Малецького!" Кременчужан запрошують поставити підписи проти будівництва нової екологічної катастрофи

За будівництвом "нового" НПЗ у Кременчуці може стояти кум мера Малецького

Будівництво нового приватного НПЗ Шаповалова і Ко: крапку поставить суд

Фірма, яка хоче побудувати НПЗ в Кременчуці. Що про неї відомо?

Депутат Лазоренко: Чи потрібен Кременчуку ще один нафтопереробний завод?

Розбираємо в деталях: новий НПЗ для Кременчука чи кінець екології?

Аналізувати і подавати зауваження щодо екологічної оцінки проєкту будівництва нового НПЗ - пропонує кременчуцький депутат Богдан Лазоренко

Про новий Кременчуцький НПЗ, яке будуватиме приватна фірма з орбіти ексрегіоналів, «СТОПКОР» провів власне розслідування

Міська влада навмисно приховує інформацію, щодо будівництва приватного заводу Шаповалова і Ко,- депутат Лазоренко

 

Клим Соколов 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися