Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Пішов з життя Почесний громадянин Кременчука: сьогодні його поховають

24 лютого 2024 08:45

Станіслав Кузьмич Василенко пов’язав своє життя з нафтотранспортною галуззю.

 

На 83 році пішов з життя Почесний громадянин Кременчука, екскерівник УПДМН, один із перших керівників Укртранснафти — Станіслав Кузьмич Василенко.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

Він зазначає, що Станіслав Кузьмич пов’язав себе з нафтотранспортною галуззю у 1962 році, коли розпочав роботу техніком на Бродівській нафтоперекачувальній станції нафтопроводу «Дружба». Він віддав галузі понад 40 років свого життя, зокрема — як генеральний директор новоствореної Укртранснафти.

У непрості для України роки становлення ринкової економіки Станіслав Кузьмич очолив у Кременчуці «Придніпровські магістральні нафтопроводи», щоб підприємство стабільно виконувало державні завдання з транспортування нафти транзитом і забезпечення сировиною нафтопереробних заводів України.

Із створенням у 2001 році ВАТ «Укртранснафта» Станіслав Кузьмич заступив спочатку на посаду заступника голови правління, а з серпня 2003 року очолив підприємства як генеральний директор.

За роки його роботи на керівних посадах підприємство реалізувало значні інвестиційні проекти та заклало фундамент для подальшого розвитку галузі.

«С.Василенко відзначений понад десятьма державними нагородами за трудові досягнення та розвиток енергетичної промисловості.

27.09.2001 року сесією Кременчуцької міської ради за видатні особисті заслуги перед містом, розвиток магістральних нафтопроводів в Україні йому було присвоєно звання Почесного громадянина Кременчука.

Сьогодні, 24 лютого, о 13.00 год на Байковому кладовищі біля будівлі крематорію відбудеться прощання із Станіславом Кузьмичем»,- пише  у своєму Телеграм-каналі редактор нашого видання Олег Булашев.

До речі, поки що міська влада Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким не висловила слова співчуття родині та друзям померлого Почесного громадянина Кременчука. Принаймні ми не знайшли некролога чи звістки про смерть Станіслава Василенка на сайті мерії.

Від Героя України до Почесного громадянина Кременчука: розбираємося у державних нагородах

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися