Кременчуцька газета
Неділя, 3 Березня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Перерахунку чекати не слід: Теплоенерго вважає, що проблеми з опаленням Раківки склалися через потрапляння повітря в систему з території КВБЗ

11 грудня 2023 15:30

Офіційна відповідь Теплоенерго.

Починаючи з 20 листопада на адреси комунального підприємства «Теплоенерго» та керуючої компанії «Будсервіс» почали масово надходити скарги мешканців Раківки на відсутність опалення в їхніх помешканнях. Переважна кількість звернень надходила від жителів дев’ятиповерхівок.

Про це йдеться у відповіді директора підприємства «Теплоенерго» Руслана Радченка редакції «Кременчуцької газети».

Далі він пише, що під час багаторазових спроб відновити коректну роботу внутрішньобудинкових систем опалення, спільними зусиллями працівників керуючої компанії та КП «Теплоенерго» по характерному звуку було виявлено наявність повітря в подавальних трубопроводах, через що після недовготривалого інтервалу часу циркуляція теплоносія в системі зупинялась.

«Аналіз графіку роботи приладу обліку теплової енергії на межі балансової приналежності між ПАТ «КВБЗ» та КП «Теплоенерго» вказує на те, що в період з 21.11.2023 по 22.11.2023 в подавальному трубопроводі двічі критично знижувалися параметри теплоносія, що в свою чергу, свідчить про виникнення нештатних ситуацій під час експлуатації теплогенеруючого обладнання заводу. Дренажування будинкових систем опалення не припиняються по теперішній час. Факти наявності повітря в трубопроводах фіксуються працівниками КП «Теплоенерго» в актах-обстеження та шляхом фото-та відео зйомки.

Вищенаведені факти зводяться до єдиного висновку критична ситуація з опаленням мікрорайону Раківка склалася через потрапляння повітря в систему теплопостачання з території ПАТ «КВБЗ». Відповідні листи на адресу керівництва заводу щодо вжиття заходів для термінового усупения недоліків з боку КП «Теплоенерго» направлялися двічі. З 01.12.2023, після чергових заходів з дренажування та заповнення внутрішньобудинкових систем теплоносієм ситуація з опаленням на Раківці нормалізувалася», - сказано у листі.

Далі йдеться про наше запитання щодо перерахунку містянам за неякісно надану послугу.

«Щодо перерахунків, Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 № 830 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2021 № 1022) затверджено публічні індивідуальні договори. Які набули чинності від 05.11.2022 після опублікування на офіційному веб сайті КП «Теплоенерго» Кременчуцької міської ради.

Відповідно до п.45 договору у разі ненадання послуги, надання її в неповному обсязі або надання послуги неналежної якості виконавець зобов'язаний здійснити перерахунок відповідно до порядку, затвердженого КМУ, а саме Постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 №151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості», що є чинним станом на сьогоднішній день. Згідно п. 4 даного Порядку, якщо надання послуг з централізованого опалення розпочалося пізніше встановленого строку або опалювальний сезон достроково закінчився, а також за наявності перерв у наданні послуг, що перевищують допустимий строк (12 годин на добу один раз на місяць), перерахунок за надання таких послуг за відсутності квартирних та будинкових засобів обліку теплової енергії, проводиться у разі оплати послуг.

Тобто, умови вищенаведених підзаконних та нормативних актів не передбачають проведення перерахунків у будинках обладнаних комерційними приладами обліку теплової енергії», - сказано у листі.

Нагадаємо, Мешканці Раківки обурені: батареї холонуть, а чи буде перерахунок?

Влада Кременчука визнала проблему з опаленням на Раківці й розбирається в ситуації.

Яка «газировка» тече в мережах у мешканців Раківки.

КВБЗ спростовує свою провину в «газіровці» опалення на Раківці.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися