Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

"Ох і лукавить пані Усанова" - містяни вказали чиновниці, що вона теж, коли треба, виступає з політичними гаслами

14 червня 2024 14:00

Реакція містян.

Днями віцемерка Кременчука Ольга Усанова провела особистий прийом громадян. Під час нього було розглянуто чимало гострих питань, що стосуються життєдіяльності міста. На прийомі чиновниці була присутня депутатка Кременчуцької міськради Лариса Гориславець.

На своїй сторінці в Фейсбуці депутатка Larysa Horyslavets  виклала відео, де Усанова їй дорікає:

"Я не виступаю на трибуні з політичними гаслами, а вирішую питання в робочому руслі. Різниця між нами в цьому питанні". 

Лариса Гориславець написала з цього приводу:

"Друзі, мені треба пояснювальну бригаду. Як розуміти фразу “Не треба політизувати! Не вмішуйте сюди політику!” Суть проблеми: коли я, як депутатка, спілкуюся з посадовцями мерії, то іноді чую саме це. Поясніть мені хтось: що саме я не повинна говорити чи робити?Наприклад, конкретний випадок із чутками навколо дитсадка №34. Спершу з’явився “помилковий” наказ про звільнення персоналу, потім - озвучено перспективу, аби цей дитсадок “поїхав” у сусідній №32.Це при тому, що на попередній сесії депутати попросили “дорожню карту” по ремонтах укриттів і перспективах відновлення роботи дитсадків. Тобто, які заклади і в якій послідовності відновлять роботу, адже ресурси громади обмежені та й дошкільнят в громаді стало менше. Таку “дорожню карту” депутати сподівалися побачити 21 червня, на сесії... Я б і чекала, аби не звернення від представниць колективу дитсадка №34 і пропозиція разом піти на прийом до заступниці мера Ольги Усанової та керівника Департаменту освіти Геннадія Москалика.І саме під час зустрічі, в обговореннях неодноразово прозвучало: “Не треба політизувати! Я не виступаю на трибуні з політичними гаслами, а вирішую питання в робочому руслі. От і все. Різниця між нами в цьому питанні”, - сказала Ольга Петрівна Усанова. Я погоджуюся, що між нами, дійсно, є різниця. І це очевидно: різні посади, різні повноваження та різні обов’язки.На мою думку, статус депутатки - це політична роль, бо депутат - представник від громади, а політика - це діяльність з вирішення питань місцевого самоврядування. Тобто, кожен крок і кожне слово депутата - це і є політика. Я в цьому не бачу нічого поганого, люди для того й обирають депутатів і довіряють саме їм займатися місцевою політикою. Чи я щось неправильно розумію? А якщо я неправильно розумію, то що саме я повинна перестати говорити і робити?"

Але в коментарях кременчужани написали, що Усанова сама лукавить. І коли це вигідно владі - то використовують трибуну для проголошення своїх політичних гасел. 

Нагадаємо, Доля кременчуцького дитсадка №34 може вирішитися наступного четверга

Нагадаємо, Колектив кременчуцького дитсадка №34 готовий відстоювати право на роботу: від зустрічі з мером до перекриття доріг

Керівниця дитсадку №34 Мороз прояснила ситуацію стосовно долі дошкільного закладу

У понеділок у Кременчуці заплановані збори проти закриття садочка №34

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися