Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Німеччина готова передати у Кременчук гуманітарну допомогу для стабільного питного водопостачання громади

1 березня 2024 15:45

Постачання гуманітарної допомоги відбуватиметься за проєктом міжнародної технічної допомоги «Міжнародна платформа для зміцнення партнерств комунальних підприємств у водному господарстві, що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини».

На сесію Кременчуцької міської ради виносять питання щодо надання згоди на безоплатне одержання до комунальної власності  територіальної громади гуманітарної допомоги з передачею на баланс комунального підприємства «Кременчукводоканал».

У пояснювальній записці йдеться, що на адресу Кременчуцької міської ради надійшов лист від цього комунального підприємства,  у якому викладене звернення щодо сприяння в отриманні гуманітарної допомоги.

Так, у зверненні зазначено, що Сервісною службою «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) Engagement Global, що за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, було організовано проведення шостої німецько-української конференції муніципальних партнерств під гаслом «Разом для Європи: Солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє» у місті Лейпциг.

Відповідно до запрошення директор КП «Кременчукводоканал» взяв участь у зазначеній конференції.

Одним з учасників та партнерів цього заходу була компанія міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH» (GIZ). В ході проведення усних переговорів у рамках заходу представники GIZ підтвердили готовність виступати координатором муніципального партнерства, солідарності та кооперації між муніципальною водною компанією «Gelsenwasser AG» та КП «Кременчукводоканал». 

У межах надання гуманітарної допомоги за проєктом міжнародної технічної допомоги «Міжнародна платформа для зміцнення партнерств комунальних підприємств у водному господарстві, що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини», очікується постачання необхідних матеріалів для стабільного питного водопостачання Кременчуцької міської територіальної громади.

У проєктів вказані всі позиції цієї гуманітарної допомоги. 

Отримувачем гуманітарної допомоги буде – громадська організація «ГОУЛОКАЛ», а набувачем планується визначити Кременчуцьку міську раду.

З огляду на вищевикладене та з метою стабільного забезпечення потреб міста Кременчука, зокрема, у сфері водопостачання та водовідведення в умовах збройної агресії російської федерації, пропонується прийняти рішення та надати згоду на безоплатне одержання до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади гуманітарної допомоги з передачею на баланс комунального підприємства «Кременчукводоканал» та погодити проєкт договору про надання гуманітарної допомоги.

 

Світлана Павленко

Фото з Інтернету


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися