Кременчуцька газета
Понеділок, 11 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

На кременчужанку набрали кредитів без її відома

7 листопада 2023 08:30

Судова справа.

В Автозаводському районному суді відбулося засідання по справі №524/7262/23. В рамках цієї справи кременчужанку Ірину П. судили за шахрайство, вчинене в умовах воєнного стану.

З матеріалів відомо, що громадянка має середню спеціальну освіту, перебуває у декретній відпустці та утримує дитину, одружена і раніше не судима.

Другого червня Ірина зустрілася на вул. Вадима Бойка з потерпілою Катериною К. Скориставшись довірою своєї жертви, жінка взяла її телефон та попросила ввести дані для входів у додатки «Приват24» і «Дія», нібито щоб знайти ліки.

Отримавши необхідну інформацію, Ірина через телефон Катерини взяла на неї кредит – 3 000 грн, а отримані кошти перерахувала на свою банківську картку. Того ж дня вона оформила ще один кредит – на 2 000 грн.

Дев’ятого червня знову відбулася зустріч з Катериною – уже на пров. Давида Гурамішвілі. Ймовірно, потерпіла не була в курсі того, що сталося. Вона знову ввійшла у два вищезазначені додатки та дала телефон Ірині, якій це потрібно було нібито для того, щоб ввести дані про те, що вона хворіє. Втім аферистка взяла ще два кредити – на 4 000 і на 3 400 грн.

Але цього злочинниці здалося мало – відбулася третя зустріч, уже 14 червня. Знову ж таки, вигадавши причину, Ірина попросила Катерину ввести дані для входу у Приват24 і Дію. Вона взяла кредит на 500 грн, але на свою картку з рахунку потерпілої перерахувала понад 1 500 грн.

Злочин було викрито, і 29 вересня Ірина підписала з прокурором угоду про визнання винуватості. Її звільнили від покарання, замінивши його на один рік іспитового терміну. Вирок ще не набрав законної сили.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися