Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Медики Першої міськлікарні поки не отримуватимуть підвищену зарплату і постає питання - чи не доотримували вони кошти раніше?

25 червня 2024 11:00

Постає питання: «Від різного рівня розрахунків чи не доотримували медики тієї ж Першої міськлікарні кошти раніше? Чому це питання не контролювало управління охорони здоров’я?»

Медики Першої міськлікарні поки не отримуватимуть підвищену зарплату і постає питання, чи не доотримували медики лікарні кошти раніше?

«Коли медикам Першої міськлікарні почнуть платити підвищену зарплату, як у лікарні Придніпровська?» - таке запитання сьогодні журналісти «Кременчуцької газети» задали міському голові Віталію Малецькому, який раніше заявляв, що від об’єднання лікарні «Придніпровська» та Першої міськлікарні виграють медики останньої.

Сьогодні мер сказав, що зараз ведеться розрахунок нової зарплати медикам Першої лікарні, а отримувати підвищену зарплату вони почнуть після об’єднання медзакладів.

Чому сталася різниця, мер прокоментував тим, що лікарні по-різному її рахували: «Хтось розраховував від мінімальної зарплати, а хтось по розряду, тому є диспропорція. Після об’єднання лікарень її вирівняють до рівня лікарні «Кременчуцька» та «Придніпровської»,- сказав мер.

Але тепер постає питання: «Від різного рівня розрахунків чи не доотримували медики тієї ж Першої міськлікарні кошти раніше? Чому це питання не контролювало управління охорони здоров’я?». Ці питання журналісти планують задати меру у середу, під час його зустрічі з медиками лікарні «Придніпровська».

Нагадаємо, Чому від об’єднання лікарні «Придніпровська» та Першої міськлікарні виграють медики останньої

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися