Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«Малецький там про щось домовився, спитаємо його»: по документах будинок має 9 поверхів, а наяву – 10

25 травня 2024 11:30

Фотофакт.

На найближчу сесію Кременчуцької міської ради виноситься питання, яке пов’язане зі скандальним будівництвом на вулиці Пугачова.

Якщо пам’ятаєте, там є будинок, який за словами депутатів, збудуваний з численними порушеннями.

Голова комісії з будівництва Денис Терещенко раніше казав, що будувати хотіли п’ятиповерхівку, потім дев’ятиповерхівку, а збудували десятиповерхівку.

Навіть по документах, які винесені на сесію, ми читаємо про дев’ятиповерхівку.

«Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ГОРЛИЦЯ» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Код виду цільового призначення земельної ділянки: розділ 03 підрозділ 03.10 – Для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку) для будівництва 9-ти поверхового житлового будинку (будівельний № 6) по вул. Вадима Пугачова, 24 в м. Кременчуці.

Передати (враховуючи декларацію про початок виконання будівельних робіт ПТ08311018503 та зміни до неї ПТ10312078565, ПТ103133100334 та ПТ10312076753) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ГОРЛИЦЯ» (ідентифікаційний код 13674496), за умови виконання п. 9.2. цього рішення, в оренду строком на один рік земельну ділянку площею 3687 кв.м (кадастровий № 5310436100:03:003:0173) для будівництва 9-ти поверхового житлового будинку (Код виду цільового призначення земельної ділянки розділ 03 підрозділ 03.10) по вул. Вадима Пугачова, 24 в м. Кременчуці.

Встановити плату за землю в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки землі щорічно.

Документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою за бажанням землекористувача може бути посвідчений нотаріально»,- сказано у проекті рішення».

Вчора на засіданні земельної комісії депутати цікавилися цим скандальним будівництвом, проте голова комісії Сергій Порчирян заявив буквально наступне: «Малецький там про щось домовився, запитаємо його».

Але навіть без домовленостей ми бачимо на фотографії, що будинок має 10 поверхів, а не 9.

І тут вже питання до діючого мера Віталія Малецького - невже він отримав так багато «відкату», що будівельник будує всупереч нормам та правилам, а той його прикриває?

Нагадаємо, «Там кабздець»: багатоповерхівка по вулиці Вадима Пугачова зведена у санітарно - захистній зоні «Кварцу» і без відповідних документів

Вже і депутати кажуть про будівельну мафію Кременчука і пов’язують з нею віце-мера Кравченка:  народні обранці оглянули суперечливі новобудови міста

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися