Попрацює соціальний працівник і визначить, як краще їй допомогти.
Містяни скаржаться, що у Кременчуці багато безхатьків: на зупинках, на ринку прямо у дворах. Люди пропонують хоча б на зиму поселити їх у якесь місце.
Із цим питанням до мера Віталія Малецького сьогодні після засідання виконкому звернулись журналісти Кременчуцької газети.
Адже нещодавно Валентина Трофименко, громадська діячка Кременчука, підняла в ЗМІ і направила лист керівництву міста щодо цього питання. Безхатьки – хто вони і чому їх існування у Кременчуці гірше за собаче
У своєму листі вона вказала, що безхатьки - це люди, які мали житло і роботу, але з тих чи інших причин залишились покинутими на вулиці і їм потрібна допомога громади, чи житлом, чи іншим.
Але градоначальник має іншу інформацію
"У нас є дійсно люди, які мають певні проблеми щодо соціалізації і ведуть такий спосіб життя. Але соціальний захист, департамент соцзахисту, про який ми говорили вище, якому ми премію виплачували, про цих людей знає абсолютно все: де в них є житло (у більшості з них воно є), в якому воно стані. На жаль, це стає проблемою для сусідів, тому що в ці хати несуть все, що можна там принести з вулиці, зі смітника, з якоїсь там розкладки старого одягу. Це проблема, тому з цими людьми працює департамент соціального захисту населення", - слова Малецького.
Він порадив кременчужанам, які бачать, що людина на вулиці й не має куди піти, зв'язуватися з департаментом соціального захисту (73-94-61, 73-94-67).
"Якщо є людина без певного місця проживання, і як вам здається, треба, щоб з нею провели роботу, інспектор вийде з медиками попрацює з цією людиною, попрацює соціальний працівник і визначить, як краще їй допомогти", - порада мера.
Окрім всього, мер вказав, що обізнаний про життя безхатьків
"Поселити їх у якесь місце це питання вже друге, тому що в багатьох з них є житло і вони просто ведуть такий спосіб життя. Коли декому з них пропонували бути підсобниками на виробництві за 500 гривень в день, то сказали, що за такі гроші вони навіть не будуть працювати. Тому що більше заробляють на вторсировині, яку вони використовують для здачі і потім заробляння коштів", - розповів градоначальник.
Світлана Павленко
Фото ілюстративне
.