Кременчуцька газета
Неділя, 26 Січня 2025
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчуцький стабфонд у дії: гроші на зв’язок, харчування і житло для військових

5 грудня 2024 08:50

Подробиці.

Вчора члени бюджетної комісії Кременчуцької міської ради погодили проєкт рішення про виділення стабілізаційного фонду суми 83 550 гривень виконавчому комітету для забезпечення працездатності та обслуговування систем супутникового зв'язку Starlink.

Як повідомила віцемерка Тетяна Неіленко, ще 24 мільйони, які не будуть освоєні Центром ранньої реабілітації дітей з інвалідністю, тому будуть зараховані до стабфонду.

За її словами, ще 157 тис грн бюджет громади отримав з держбюджету на харчування учнів 1-4 класів та 24 млн грн на компенсацію учасникам бойових дій на придбання житла.

Тепер всі рішення, які погодили члени бюджетної комісії, мають затвердити члени виконкому. 

Нагадаємо, Обіцяють подарунки: у Кременчуці для новорічного привітання дітей загиблих Захисників виділили гроші

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися