Із її думкою погодився мер Кременчука Віталій Малецький.
На сесії Кременчуцької міської ради депутатка Лариса Гориславець підняла тему функціонування «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»,, або, як їх в народі називають ОДЮКами.
"У умовах мовах повномасштабного вторгнення наша система ОДЮКів теж переформатувалась і змінила свою роботу. Але ми розуміємо, що якщо в ситуації з дитсадками, коли батьки поведуть дітей з одного мікрорайону в інший, то з ОДЮКами таке не буде працювати. Якщо це був гурток за місцем проживання, а ми його приєднали до іншого гуртка, ну по суті діти не підуть через мікрорайон займатися. Я вважаю, що нам необхідно переглянути роботу цих ОДЮКів і, можливо, залучати бібліотеки чи якісь навчальні заклади, де є укриття. Цю мережу треба переглянути, тому що зараз вона не працює",- говорить депутатка.
І акцентує, як це так, що гуртки можуть працювати у змішаній формі. Яка робота може бути дистанційною?
Із нею погодився і мер Кременчука Віталій Малецький.
"Я б хотів все-таки, щоб ми від змішаної форми відходили. Тобто те, що говорить Лариса Гориславець правда. Давайте одну модель ОДЮКів до наступного року ми зробимо. Якщо у нас є, наприклад, клуб, який розташований біля школи, де є укриття, там можна працювати. Всі знають, куди перейти і все інше. У більшості випадків так і є. У мене взагалі бачення таке, що школа не повинна зачинятися після того, як навчальний процес завершився. Всі гуртки, всі змагання, всі різноманітні тренування повинні відбуватися у школі, тому що ми і так оплачуємо тепло, електроенергію, воду і все інше. Тобто, база є, вона повинна максимально використовувати", - слова градоначальника.
І вкотре повторив, що в роботі ОДЮКів потрбні зміни.
Світлана Павленко
Відео Микити Ліцкевича